Udało się nam zebrać całkiem pokaźny "album" zdjęć dziur najróżniejszego kalibru. Dostaliśmy mnóstwo e-maili ze wszystkich stron Polski. Konkurs trwał do 6 kwietnia br.

Listę laureatów ogłosimy tuż po świętach. Wtedy dowiecie się, kto został najlepszym fototropicielem dziennika.pl i do kogo trafią nagrody.

Przyjmowaliśmy fotografie robione aparatami fotograficznymi, a także telefonami komórkowymi. Opis musiał zawierać dane autora (przynajmniej imię), numer telefonu kontaktowego, plus kilka zdań, na jakiej drodze i w jakiej miejscowości znajduje się dziurawy cud. Najlepsi fototropiciele zgarną nagrody główne. Wybrane fotografie opublikujemy w galeriach dziennika.pl.

W treści e-maila prosiliśmy o zamieszczenie poniższej adnotacji: "Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w treści e-mail Axel Springer Kontakt, Warszawa, ul. Jagiellońska 74 oraz Axel Springer Polska, Warszawa, ul. Domaniewska 52, w celach marketingowych, w tym na udostępnianie danych w tym samym celu innym administratorom danych. Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania."


Nagroda główna - nawigacja Blaupunkt TravelPilot Lucca 3.3 - dzięki niej ominiesz każdą dziurę i bezpiecznie trafisz do celu

Pozostałe równorzędne nagrody - 2 x radio Balupunkt San Diego MP27 - to prawdziwa, mobilna lista przebojów

TravelPilot Lucca 3.3 - szybko i precyzyjnie do celu
Do największych zalet tego przenośnego urządzenia należą m.in. logiczne menu, komunikaty w języku polskim, czytelny i intuicyjny interfejs, duże ikony, do których łatwo "trafić", gdy jednocześnie prowadzi się samochód i obsługuje urządzenie. TP Lucca 3.3 wyposażony jest w 3,5-calowy ekran dotykowy, który stanowi "centrum sterowania": tu wpisujemy cel podróży (możliwość zdefiniowania kilkunastu często używanych celów oraz wpisania celów pośrednich), przeglądamy mapy i historię naszych podróży czy zmieniamy ustawienia systemu.

Urządzenie działa precyzyjnie, wybiera optymalne warianty trasy, komendy podaje z odpowiednim wyprzedzeniem i jest nieskończenie cierpliwe, jeśli mimo wszystko pomylimy trasę. Drogę możemy śledzić na mapie dwu- lub trójwymiarowej.

TravelPilot Lucca 3.3 jest w trwałej kompaktowej obudowie z płaskim ekranem, ma specjalny slot na kartę SD, na której można zapisywać pliki muzyczne MP3/WMA, dodatkowe dane nawigacyjne czy zdjęcia w formacie JPG.

TP Lucca bazuje na oprogramowaniu firmy TeleAtlas. System sprzedawany jest w wersji z mapą Europy Wschodniej. Mapa Polski obejmuje wszystkie miejscowości wraz ze stuprocentowym pokryciem dróg dojazdowych oraz szczegółowe plany ponad 90 miast. System informuje także użytkownika o stałych znakach ograniczenia prędkości.

San Diego MP27 - utalentowany radioodtwarzacz samochodowy
San Diego MP27 pozwala na odtwarzanie płyt CD/CD-RW oraz plików w formacie MP3 i WMA. To prawdziwa mobilna lista przebojów. Dodatkowo urządzenie ma na pokładzie sprawdzony tuner radiowy FM Codem III z RDS, który zapewnia dynamiczne brzmienie, bardzo dobrą jakość odbioru i sprawną zmianę częstotliwości.

Idealnie nadaje się do słuchania rocka, popu czy muzyki klasycznej. Odbiera fale UKF, długie i średnie. Model San Diego został wyposażony w końcówki mocy max. 4x45 W oraz 4-kanałowe wyjście umożliwiające sterowanie wzmacniaczem zewnętrznym (Pre-Out).

Więcej informacji: www.blaupunkt.pl

Regulamin konkursu. Kliknij!