Absolutną nowinką jest Velocity, czyli pierwszy na świecie przenośny subwoofer samochodowy. Niezwykłe urządzenie, które równie dobrze może być stylowym sprzętem grającym w domu.

Występuje w dwóch wersjach - 2Go 5 (głośniki o średnicy 13 cm) i 2Go 6 (głośniki o średnicy 16 cm). Obie niezwykle praktyczne, w wytrzymałej obudowie z aluminium i z mocą 160 W. Współpracują z iPodem, laptopem, a dzięki nawigacji można oglądać filmy. Nawet na zielonej trawce, bo zasilanie dają akumulatorki. Czegoś podobnego jeszcze nikt nie wymyślił.

Kolejne nowalijki to nawigacje travelpilot lucca 3.3, 3.4 i 5.2. Superszybkie procesory i duże dotykowe ekrany jeszcze dokładniej - i łatwiej - doprowadzą do celu. Wbudowany tuner TMC informuje o korkach, ale niestety tylko w Europie Zachodniej. Rewelacyjne jest to, że w czasie nawigowania urządzenia odtwarzają muzykę czy video z karty pamięci.

Z koszyka Blaupunkta wysypały się jeszcze gorące radioodtwarzacze. Najciekawszymi z nich są urządzenia serii SD27 bez zwykłego napędu CD (melbourne, sydney, canberra). Niewielka karta magazynuje tysiące utworów - wystarczy włożyć ją w małą kieszonkę radia i jazda...