Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Królewskie limuzyny na zdjęciach. Rolls-Royce w Monachium w muzeum BMW

21 marca 2013, 08:15
Okazją do tego była okrągła, 10. rocznica włączenia marki Rolls-Royce do tego niemieckiego koncernu, który jest jej właścicielem. Dodatkowo - 150 rocznica urodzin sir Henry Royce, który wraz z Charlesem Stewartem Rollsem założył w 1904 r. tę firmę, rejestrując ja wtedy w Manchesterze.
Okazją do tego była okrągła, 10. rocznica włączenia marki Rolls-Royce do tego niemieckiego koncernu, który jest jej właścicielem. Dodatkowo - 150 rocznica urodzin sir Henry Royce, który wraz z Charlesem Stewartem Rollsem założył w 1904 r. tę firmę, rejestrując ja wtedy w Manchesterze. / Rolls-Royce
Autami tymi jest wożona królowa angielska, szejkowie arabscy posiadają ich setki, a "zwykli" miliarderzy - dziesiątki. Wzbudzają olbrzymie zainteresowanie miłośników motoryzacji na całym świecie. Pierwsza wystawa tej marki została otwarta w Muzeum BMW w Monachium.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
muzeum bmw rolls-royce Monachium.
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama