Jeep Renegade od debiutu w 2014 roku jest najpopularniejszym modelem tej marki w Polsce. Teraz producent zdecydował się odmienić swój przebój.

Reklama

Samochód odmłodniał pod względem stylistycznym. Spojrzeniem Renegade nawiązuje do modelu Wrangler nowej generacji. Wzorem większego modelu po obu stronach siedmioszczelinowej osłony chłodnicy dalej są okrągłe reflektory, ale wyposażono je w technikę LED. Diodowe są również światła przeciwmgłowe.

Jeep

Z tyłu wprawne oko zauważy np. nowy wzór lamp – zniknęły ramki, a wstawka w kształcie białej gwiazdki w centrum została zastąpiona kwadratową formą (foto).

Siedmioszczelinowy grill, solidne nielakierowane progi drzwi oraz trapezoidalne nadkola to elementy uznawane w motoryzacji za święte i niepodważalne, niczym wzór metra z Sevres. Tylko Jeep zna recepturę ich stosowania tak, by zawsze robiły wrażenie.

Jeep

Pod karoserią pojawią się nowe silniki – trzycylindrowy 1.0/120 KM i jednostka czterocylindrowa 1.3/150 KM i 180 KM. Wiele wskazuje, że będą to jednostki, które wyprodukuje fabryka FCA Powertrain Poland w Bielsku-Białej (CZYTAJ WIĘCEJ>>)

Więcej o Renegade w nowej odsłonie Jeep ujawni w połowie czerwca. Przypominamy, że samochód jest produkowany we włoskiej fabryce koncernu Fiat Chrysler Automobiles w Melfi.

Jeep