Student wystawi mandat za fotoradar? Inspekcja szuka rąk do pracy

| Aktualizacja:

Inspekcja transportu drogowego poszukuje studentów do pracy. W zakres obowiązków wchodzą m.in. przygotowywanie projektów decyzji administracyjnych oraz wezwań.

wróć do artykułu
  • ~kw
    (2014-09-09 08:44)
    Po tym jak o 23.00 na pustej, drodze , przekroczyłem prędkość o 12 km/h i zostałem ukarany 100zł z fotoradaru nabyłem odpowiedni sprzęt i oprogramowanie by panowie DITD byli bezrobotni.
  • ~jasia
    (2014-09-09 08:45)
    studenci nie idzcie do ZLODZIEJI ITD TO WROG MOJ I TWOJ
  • ~wyborca
    (2014-09-09 09:06)
    Dać generałowi trzecią gwiazdkę i "damy radę"
  • ~dziadek
    (2014-09-09 10:12)
    "Inspekcja szuka rąk do pracy"

    Raczej niech wybierają mózgi do tej pracy
  • ~krzysiek
    (2014-09-09 10:37)
    Wczoraj w TVNTurbo pokazywali materiał o tym jak te fotoradary przekłamują.
    Kierowca ciężarówki na ograniczeniu do 70 miał ponoć 107, podczas gdy blokada w samochodzie ustawiona jest na 90. Tachometr to potwierdził.

    Zarządca fotoradaru stwierdził, że to możliwe dla ciężarówek ale ponieważ mają tachometry to można sprawę łatwo wyjaśnić. Dla osobówek wg niego nie powinno sie to zdarzać.

    Potem pokazali właściciela seicento, który wg tego samego radaru miał 188km/h i to jeszcze ciągnąć przyczepę - to o ponad 30 km/h więcej niż max prędkość wg producenta! Niestety on nie obroni się tachometrem
  • ~234kmh
    (2014-09-09 11:25)
    POlskie państewko POlicyjne. głosujcie dalej na złodziei ale niech doją was a nie normalnych Polaków z mózgiem zamiast dekodera pejsatu i TVN.
  • ~DAV
    (2014-09-09 13:30)
    Niech zatrudnia wszystkich w policji i nie będzie bezrobocia , he , he , he !!!
  • ~krasul
    (2014-09-09 16:05)
    e tam yanek w telefonie zawsze włączony nie straszne fotoradary
  • ~Zenek