Polskie przedstawicielstwo Mitsubishi chwali się, że od września bieżącego roku osoby, które zdecydują się na zakup nowego samochodu tej japońskiej marki otrzymają 4-letnią gwarancję obowiązującą do przebiegu 300 000 km bez żadnych dodatkowych opłat.

Reklama

Producent zastrzega, że z oferty są wyłączone modele colt, lancer evolution i elektryczny i-MiEV – te samochody chroni jak dotychczas trzyletnia gwarancja.

Ponadto od momentu zakupu aż do 35 miesiąca użytkowania samochodu Mitsubishi, każdy kierowca będzie mógł wykupić rozszerzoną "diamentową gwarancję", chroniącą pojazd przez 5 lat lub do przebiegu 300 000 km.

Obydwie gwarancje zabezpieczą naszych klientów przed niespodziewanymi kosztami napraw, zmniejszą koszty użytkowania samochodów spod znaku Trzech Diamentów i podwyższą ich wartość przy odsprzedaży. Gwarancja jest oferowana jedynie na polskim rynku i na samochody zakupione w polskiej sieci dilerskiej Mitsubishi. W przypadku awarii np. w Niemczech polski oddział Mitsubishi zwraca koszty związane z jej usunięciem - mówi dziennikowi.pl Kinga Lisowska, szefowa biura prasowego Mitsubishi w Polsce.