• ~maxx
    (2012-09-04 18:54)
    Fiat i Ford g... wort
  • ~jezdze-jezdze-jezdze-honda
    (2012-09-06 14:33)
    Ford, to tylko Ford. Za kilka lat rozsypie sie jak inne badziewie. Porownywalem Honde i Forda jesli chodzi o zuzycie. Przez 20 lat na jedna Honde przypada dwa Fordy. Rachunek ekonomiczny prosty.
  • ~przem
    (2012-09-05 12:13)
    no ja jakoś nie szaleję. markę ford mam w ... resztę proszę sobie według uznania doczytać.
  • ~Arkady
    (2012-09-07 21:51)
    Bravo - auto kupiłem w czerwcu w lipcu już miałem pewne objekcje a opisałem je dopiero teraz , ty swoją inteligencją mogłbyś uczyć byka jaja znosić .Idź wyszoruj swojego Poloneza a potem poklep kolegę po flecie i nie czepiaj się mojej żony .
    Viva - kupilem wersje 1.6 tdci 115km . dzisiaj podkręcili mi go do 127 w/g wskazań z chamowni .
  • ~Opelek
    (2012-09-07 22:47)
    dobre ARKADY trzeba tępić takich prostaków jak FIAT BRAVO !! jego mama nieźle musiała się namęczyć żeby takiego bałwana ulepić . Ja jeżdżę Oplem astrą 2.0 101 km i zastanawiam się nad tym Focusem .
  • ~fak de dak
    (2012-09-05 15:54)
    Do wszystkich zakompleksieńców na tym forum! MOżecie sobie obrzucać g...Focusa lub inne auta tu opisywane,ale prawda jest taka,ze 90% z was nie stac nie tylko na Focusa,którego nawet podstawowa wersja kosztuje pewnie ok. 50 tys.PLN,a "wypasiona "ponad 100 tys.ale na ŻADEN nowy samochód,nawet samochopodobny wyrób marki TATA .
  • ~Pak
    (2012-09-08 00:18)
    Szaleje to chyba ten co to napisal.No ja zalezy jakich dopingow zazywa no i wiadomo ze potem pod deklem dochodzi do niekontrolowanych zamieszan.
  • ~qqqq
    (2012-09-04 20:12)
    qqq
  • ~belgic
    (2012-09-05 18:30)
    a najlepszy i tak jest opel zafira b
  • ~aso
    (2012-09-08 17:23)
    Redaktor trochę się pomylił gdyż kierowcy, owszem szaleją, ale na punkcie Forda Focusa III z benzynowymi silnikami turbo EcoBoost. Na te silniki jest nakwiększy popyt, w chwili obecnej sa ponad miesieczne opóźnienia z realizacją zamówień. Na pozostałe silniki tj. wolnossące benzyny i diesle nie ma takiego szału, zamawiają je głównie firmy i osoby , które słabo znają się na motoryzacji np. piszący w tym temacie Arkady, który świadomie kupił za ciasny jak na swoje potrzeby samochód i teraz płacze że auto jest be. Trzeba być naiwnym tak jak Arkady aby kupować diesla skoro silniki EcoBoost mają zblizone do nich spalanie, a nieporównywalnie lepszą dynamikę i elastyczność.