• ~Xystos
    (2012-05-19 08:05)
    wszystko co jest lepsze od "kaszlaka" powinno byc dla was luksusem
    za ktory powinniscie byc wdzieczni kupujac to z zamknietymi oczami i
    otwartym portfelem !
  • ~Jasko
    (2012-05-18 16:39)
    mnie na to niestac , ale 40 tys bym dal.
  • ~Lech
    (2012-05-16 16:32)
    Jakoś tak dziwnie podobny do Hyundai'a Sonaty, szczególnie z profilu
  • ~iso
    (2012-05-16 16:15)
    Corvette to jest legenda, ale Malibu...?
  • ~TadF
    (2012-05-17 21:18)
    Jezdzilem Malibu przez 3 lata. Zadna rewelacje, a poza tym nie za duzy. Dobry dla gospodyni jadacej po pietruszke na bazar... I to ma byc ta "legenda"... Oj porabalo sie w glowkach niektorym pismakom, porabalo...
  • ~Tofik
    (2012-05-18 12:56)
    Jakby za tą cenę sprzedawali najnowsze "Camaro" sam bym kupił.
  • ~Bez konformizmu
    (2012-05-18 16:09)
    No i pojawiły się wpisy teoretyków :D
  • ~jolka
    (2012-05-18 16:42)
    a pali chyba 20 lit na 100km
    cos dla gosposi.
  • ~Jasko
    (2012-05-18 16:43)
    niech sprzedaja to cacko w USA tutaj rzadzi Opel.
    jest tanszy i lepszy.
  • ~adehade
    (2012-05-18 18:24)
    Faktycznie 86 tysi w wersji podstawowej to coś w sam raz na polski portfel:D
  • ~artek
    (2012-05-18 18:53)
    Z,,USa,, matko boska ale Cena,,, Tu ten model Lt,lub Ls to zaczyna sie od $21355,,a konczy na $23955,,,I musze wam powiedziec ze to rzadkosc na ulicach i autostradach,,a to z prostej przyczyny ze sie psuje podroz zazwyczaj konczy na lawecie do mechanika lub serwisu,,pozdrowienia
  • ~tomek
    (2012-05-18 19:36)
    Jak spojrze na dziadoskei polskie drogi, dziury i syf to auto które mogę kupić to max 15-20 tys. Więcej to przesada chyba ze...któregoś dnia zobaczę nowe drogi a tego jak na razie brak. I nie chodzi o to ze nei mam na nowe. mam ale po co wydawać peiniadze na coś co za chwilę i tak wymaga remontu bo zawieszenie nie jest wieczne.
  • ~Malibu to nie luskusowy samochod z
    (2012-05-19 01:00)
    luksusowym wyposazeniem to auto dla mas o ktorym trudno mowic luksusowe, glosne tandetnie wykonczone ot taki tani wozek ale solidny w sesie ze wytrzymuje duzo. No ale nie przesadzajmy z luksusem. No chyba ze jak uto posiad kierownice i czery kola to juz luksus
  • ~~iso g. prawda
    (2012-05-19 01:02)
    Malibu bylo legenda ale na przelomie 6070 9 2 70tych duzy z wielkim silniikem itp
    A od 10+ lat auto dla mas.
  • ~fred
    (2012-05-24 20:27)
    Bardzo wysoki poziom wyposażenia? - to co robi manualna klima w takim aucie, albo brak regulacji kierownicy w dwóch płaszczyznach nawet w podstawowej wersji nie przystoi w tej klasie. Przy tej cenie to lepszą ofertą jest Mondeo albo Passat.

Może zainteresować Cię też: