• ~PL
    (2010-07-21 09:36)
    A przyszła produkcja nowego LUBLINA to pies ???
  • ~Ja
    (2010-07-21 07:13)
    Skoda jest OK ale to ze nie odbiega od VW wcale nie dodaje jej plusow
  • ~art
    (2010-07-20 16:55)
    BZDURY!We wpolczesnym swiecie PRAWIE nie ma narodowych marek!No moze poza Japonia(tez nie wszystkie)Chinami i Indiami.Polska to za maly rynek na narodowa marke.Moze kiedys...
  • ~zet X
    (2010-07-20 16:36)
    Niech Polacy stworzą własną markę i niech zaczną produkować własne modele samochodów ;-) Praktycznie każdy kraj ma własną markę produkującą samochody osobowe.
  • ~greg
    (2010-07-20 15:37)
    to rozumiem...
    gdzie pis..gdzie nazekanie...
    niemcy u nas i wogóle
  • ~em
    (2010-07-20 19:19)
    No właśnie kurcze, coś nie dobrego się dzieje! Nie ma wpisów oszołomów z PO i PIS!
  • ~NORBI OPOLE
    (2010-07-20 21:31)
    Powinni brać przykład z Czech osobiście korzystam już z 3 auta marki śkoda a opla już nie chcę to ford był lepszy śkoda przemawia kosztami zakupu wzlędnie do wyposażenia i jest dalej ekonomiczna nieodbiega od VW - polecam i żałuje że to czeskie auto a nie np.polskie bo naprawdę przemysł motoryzacyjny to każda dziedzina i znakomicie napędza gospodarkę i eliminuje bezrobocie pozdrawiam fanów moto!!!
  • ~Maliniak
    (2010-07-21 01:33)
    forowicze zapomnieli ze nasza marka jest luxsowy samochod Leopard ktorego srednia cena 220 tys Euro.
  • ~gostom
    (2010-07-21 09:20)
    Widze, ze sami experci. Skoda to przedewszystkim marka koncernu VW. Prawie ze wszyskie wazne decyzje decyduje VW w Niemczech. Ze Czesi tak szybko dosli do wysokiego poziomu zawdzieczaja to wylacznie VW. Koncern Niemiecki exportowal Know How do Skody w postaci nowego parku maszynowego, nowe koncepcje fabryk i technologie. No i oczywiscie gotowe koncepcje techniczne samochodow. To wszystko polaczono z marketingem koncernu VW. Wiem o czym pisze, bo sam bralem udzial w takim Joint Venture w Slowacji, gdzie jest podobnie jak w Czechach.
  • ~J. Kaczyński
    (2010-07-21 12:13)
    Bez sensó PO co nam marki narodowe skoro nie mam prawa jazdy?