• ~ kusza na wiatr
    (2018-01-12 09:09)
    Poczekam na silnik 0,6 litra z siedmioma turbo ...
  • ~ekologia
    (2018-01-12 07:58)
    ...czy znowu szwabskie oszustwo z spalinami i spalaniem??????
  • ~WERT
    (2018-01-11 12:05)
    kto kupuje te Gowna ?
  • ~zły duch
    (2018-01-13 13:14)
    "Skoda urodziła złote dziecko. Nowy model odmieni polskie drogi".....Imponujący tytuł.Cena - od ponad 87 900.Czyli wersja podstawowa...No to faktycznie na kieszeń "Kowalskiego"..Powiem szczerze wolę trochę inne marki.Oczywiście te używane..Takie są realia nas "dumnych i biednych" Polaków..O tych lepiej "wypasionych" Skodach - nawet nie myślę..
  • ~AW
    (2018-01-13 12:24)
    Nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi SUVa z silnikiem 1,0. Spadek wartości murowany. Trwałość - niska. Nie ma się co dziwić, że Toyota w ostatnim miesiącu w Polsce wyprzedziła Skodę pod względem ilości sprzedanych samochodów. Silniki o dużej, jak na dzisiejsze realia pojemności, bez turbo, gwarantujące wieloletnią, bezproblemową jazdę. A że zrywność i elastyczność mniejsza? Co mi z elastyczności czy przyśpieszenia, jak samochód stoi u mechanika? A poza tym, po ostatnich aferach z VW przestałem wierzyć niemieckiej motoryzacji.
  • ~yeti
    (2018-01-13 09:01)
    Auto nowe, jeszcze nie wiadomo czy awaryjne, czy nie, ale już wiedzą, że będzie mała utrata wartości. A ja sądzę, że raczej niewielu chętnych się znajdzie na auto z tym mikroskopijnym silniczkiem i przebiegiem ok 100 tys km. Ludzie już mają problem ze sprzedażą aut z silnikami TSI. Znajomy chce sprzedać Yeti 1,2 TSI Z 2012r przebieg zbliża się do 100tys i 3 tyg po ukazaniu się ogłoszenia zero zainteresowania. Z drugiej strony Ja w tym roku sprzedawałem Pandę III też z 2012r i też 1,2 -poszła w tydzień, a kupił ją pierwszy chętny.
  • ~pepek05
    (2018-01-12 11:15)
    Ach ta parasolka pod siedzeniem pasażera - powala!
  • ~Boss
    (2018-01-11 22:09)
    Szczała.
  • ~And
    (2018-01-13 12:20)
    Moja kosiarka do trawy ma większy silnik.
  • ~klawy
    (2018-01-13 19:00)
    Szału nie ma, kto to kupi? Ani silnik ani wymiary nie powalają. 1.6 w suvie to minimum jak dla mnie i w takich pieniądzach można lepiej wyposażonego xlv chociażby zgarnąć. Mam wrażenie że niektórzy to już tylko na jakiejś tam dawno wyrobionej opinii jadą