• ~KOBRA
    (2013-01-28 08:06)
    VOLVO - WSPANIALY SAMOCHOD
  • ~zoom
    (2013-02-05 01:04)
    Audi to nudne auto a do tego awaryjne...
  • ~Misio
    (2013-01-27 14:35)
    Aby na pewno volvo jest jeszcze szwedzkie?
  • ~swiety
    (2013-01-27 14:46)
    Zadecyduja nabywcy polnocnoamerykanskie .Sympatykow Volvo nie brakuje,! Jestem bardzo zadowolony z XC 70 25 T AWD ,Samochod budowany przez kraj gdzie sa dlugie i chlodne zimy ,po zatym uzywaja originalna stal ,a nie przetopy z puszek konsewowych .V 40 skladaja w Holandji a to juz inna sprawa. Kiedys Volvo bylo samochodem Kanady !!!
  • ~bimer club
    (2014-03-13 07:31)
    co do za porównania dziwne Volvo z audi?? jakby to delikatnie napisać volvo to nie ta liga.. konkurować to sobie może z fordem toyotą oplem mitubiszi. kolejny artykul z du**y
  • ~Żadnego niemca
    (2013-12-20 21:30)
    Dla mnie tylko jeden wybór - stawiam na Volvo, bo przechodzi celująco prawdziwy test zderzeniowy przeprowadzany przez IHHS, tam gdzie Audi się prawie rozleciał, a ocenę ma taką, ze właściwie nie powinien trafić na drogi. EERO NCAP to marketingowa lipa.
  • ~autor
    (2013-01-27 13:40)
    Prawdziwe volvo już były,ostatnie dobre volvo wychodziły w latach 90' .Teraz wszystkie samochody sa podobne do siebie jeżeli chodzi o częsci awaryjnośc itp.A żal że dzisiejsze volvo to już nie te volvo z lat 80,90 szkoda bo byly to samochody bardzo solidne ale cóż dziś takie porządne auto nie opłaca się robic a szkoda ./
  • ~dureks
    (2013-02-01 18:02)
    branag, odłóż to zioło, wejdz na stronę volvo i poczytaj sobie o nowym V40. On nie kontynuuje roli V50 ani S40, obudz sie. V-ka wcale nie oznacza, że to Volvo. I nie pitol już żalów ze to małe, ze w V50 było dużo miejsca itp. nowe V40 to inne auto.
  • ~luca
    (2013-01-31 18:15)
    ani na jedno ani na drugie nie mam obecnie kasy. Planuje wziac kredyt w Getin, watepie abym w ciagu nastepnych lat mial na nowe auto za gotowke, a tu rata wyglada calkiem przyjaznie
  • ~jasiek kosa
    (2013-01-29 21:35)
    A ktoby w dzisiejszych czasach wsiadł do chińskiego Volvo, musiałoby go nieżle pogiąc.