• ~aa
    (2013-01-21 07:47)
    przestancie pieprzyc o tym zlomie
  • ~Michal
    (2013-01-22 13:43)
    na zdjeciu nr 22 wyglada rewelacyjnie!a to porownywanie cruze"a do Avensisa jest bezcelowe.Cruze to ladny i nowoczesny kompakt.moze sie troche pewnie psuc ale cos za cos.u toyoty lepsza powinna byc jakosc ale to wyzszy segment choc auto jest chyba najbrzytrze i najnudniejsze w calym segmecie:)no i przestarzale.ale nie kazdy musi miec najnowoczesniejsze auto.chca po prostu jezdzic autem i tyle.prestiz czy styl jest im obcy i niepotrzebny.kazdy sobie wybiera to co chce.
  • ~dr
    (2013-01-21 16:12)
    A ja Avensisa zamioeniłem na Cruza. Komfort mniejszy, ale autko dużo ładniejsze i bardziej dynamiczne. Marka GM, to jest to!
  • ~Obibok
    (2013-01-21 16:57)
    Co za idiota...Avensisa uważa za "nie tą bajkę"...no ludzie, ręce opadaja. Toż to zwykle auto, poprawnie wykonane i tyle. Gdzie ta niezwyklość? przeciez to nie BMW czy Audi. to nawet nie lexus. Kup sobie panie jakies 8 letnią brykę z jajami to potem bedziesz mógł pisać osądy o tym czym jest Avensis. Na pewno nie jest to "inna bajka". To zwykły szarak. A ty go tu wywyższasz ponad stan. A Cruze jet ok, przynajmniej jest ładny i ma nowoczesne silniki z turbodoładowaniem. W Avensisie niestety takich nie uświadczysz (chyba ze mowa o awaryjnych D-4D).
  • ~obiektywny
    (2013-01-21 21:09)
    Avensis to już nie jest bezawaryjne auto. Niestety to już nie ta bajka co kiedyś.. Kupując 3 lata temu myślałem, że będzie to wspaniały niezawodny samochód. Niestety nie jest.
  • ~do ~Obibok_a
    (2013-01-22 07:09)
    jak każdy pajac z PO obrażasz ludzi !! Dlaczego nazywasz kogoś kogo nie znasz idiotą? To ze ktoś pisze o Avensis, że jest lepszy od nowicjusza Cruz to chyba proste! Jaką historię ma ten Cruz? A jaką historię i jaka markę ma Toyota i model Avensis? Nie ma o czym tu się spierać! Tu nie masz argumentów!! Piszesz że Toyota to szarak… Biedaku, jak chcesz kolorów to do cyrku!!! Samochód to nie klaun, Im mniej idiotyzmów tym lepiej, powtarzam jak chcesz mieć cyrk do cyrku a nie do samochodu!!! O silnikach Toyoty też pojęcia nie masz, niestety. Musisz poczytać a nie paplać bez sensu!! Takiego zaawansowania technicznego Chevrolet może tylko pozazdrościć, że o zużyciu paliwa nie wspomnę !!! Zachęcam do edukacji, nigdy nie jest za późno!!!
  • ~do ~obiektywny
    (2013-01-22 07:17)
    Avensis to już nie jest bezawaryjne auto? A to dobre, to chyba mówimy o innych światach!!! A może to jednak kupiłeś Cruza i jeszcze o tym nie wiesz!!! W mojej rodzinie Toyota jest od lat. I jakoś dziwnie się nie psuje…. No popatrz a u Ciebie…. Nie zdecydowanie musisz odczytać napis na aucie. Czy jest tam napisane Toyota czy jednak Chevrolet. Pisanie ludziom bzdur na forach czemu ma służyć? Mam już kolejną Toyotę i mój następny samochód też będzie tej firmy. A w takie bajdy zupełnie nie wierzę i proszę innych aby też nie wierzyli w to że Toyota kupiona w salonie lub od pewnej osoby będzie się psuć. Nie ma takiej możliwości! Amen.
  • ~do ~obiektywny
    (2013-01-22 07:18)
    Avensis to już nie jest bezawaryjne auto? A to dobre, to chyba mówimy o innych światach!!! A może to jednak kupiłeś Cruza i jeszcze o tym nie wiesz!!! W mojej rodzinie Toyota jest od lat. I jakoś dziwnie się nie psuje…. No popatrz a u Ciebie…. Nie zdecydowanie musisz odczytać napis na aucie. Czy jest tam napisane Toyota czy jednak Chevrolet. Pisanie ludziom bzdur na forach czemu ma służyć? Mam już kolejną Toyotę i mój następny samochód też będzie tej firmy. A w takie bajdy zupełnie nie wierzę i proszę innych aby też nie wierzyli w to że Toyota kupiona w salonie lub od pewnej osoby będzie się psuć. Nie ma takiej możliwości!
    Amen
  • ~er6u
    (2013-01-22 07:18)
    Avensis to już nie jest bezawaryjne auto? A to dobre, to chyba mówimy o innych światach!!! A może to jednak kupiłeś Cruza i jeszcze o tym nie wiesz!!! W mojej rodzinie Toyota jest od lat. I jakoś dziwnie się nie psuje…. No popatrz a u Ciebie…. Nie zdecydowanie musisz odczytać napis na aucie. Czy jest tam napisane Toyota czy jednak Chevrolet. Pisanie ludziom bzdur na forach czemu ma służyć? Mam już kolejną Toyotę i mój następny samochód też będzie tej firmy. A w takie bajdy zupełnie nie wierzę i proszę innych aby też nie wierzyli w to że Toyota kupiona w salonie lub od pewnej osoby będzie się psuć. Nie ma takiej możliwości! Amen.
  • ~ed670
    (2013-01-21 19:20)
    Żeby kupić to auto musiałbym zwariować, za te pieniądze mam młode BMW lub Mercedesa i jeszcze to stwierdzenie w tytule "na polską kieszeń", hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa!!!