• ~TROTYL KIEŁBASIANY
    (2013-01-20 11:17)
    TAK W SAM RAZ NA POLSKĄ KIESZEŃ.
    1400 MIES, Z CZEGO 550 TRZEBA ODDAĆ TYLKO NA MIESZKANIE.
  • ~hela
    (2013-01-20 11:29)
    Ludzie opamiętajcie się. Kupujcie tylko polskie produkty.
  • ~zzz
    (2013-01-20 11:33)
    Na polską kieszeń to używane auto tak za 5 10 tys i tyle.Napasione dziennikarzyny zapominają jakie są płace w Polsce.
  • ~maert
    (2013-01-20 11:49)
    posiadam cruze w wersji sedan, sillnik z fabryczną instalacją gazową, jeżdżę wygodnie i ekonomicznie, auto daje radę, polecam
  • ~QueSeraSera
    (2013-01-20 11:51)
    Artykuł
  • ~Czytelnik
    (2013-01-20 11:53)
    70 tys. za mało oszczędny samochód w rozmiarze Skody Fabii Kombi to chyba rzeczywiście propozycja na naszych obywateli skierowana przez tych, co uważają nas za idiotów.
  • ~kalkulator
    (2013-01-20 12:30)
    Trzeba by było wziąć kredyt po 800 zł/mies przez 8 lat po których przy odsprzedaży dostało by się może 1- roczną ratę. Na zaakceptowanie takich kalkulacji niewielu u nas stać.
  • ~Zielona wyspa tylko dla idiotów
    (2013-01-20 12:43)
    PO prostu raj na ziemi...
  • ~marko
    (2013-01-20 12:57)
    ALE CO TO ZA MARKA AUTA JAK CIĄGLE TRZEBA ODWIEDZAĆ WARSZTATY WIEM KUPIŁEM W TAMTYM ROKU I MAJĄTEK POZOSTAWIAM W SERWISIE A U NICH NIC NIE JEST NA GWARANCJI JAKA MARKA TAKA GWARANCJA CZĘSTO SŁYSZĘ W SERWISIE I CZEGO PAN SIĘ SPODZIEWAŁ!!! KATEGORYCZNIE ODRADZAM JEŻELI KOLEJKA DO NAPRAWY W SERWISIE OSIĄGA MIESIĘCZNY OKRES OCZEKIWANIA--RUINY A NIE AUTA!!!
  • ~janles62
    (2013-01-20 13:03)
    przyjdzie PIS i będzie raj...
  • ~marko
    (2013-01-20 13:04)
    NAPASIONE DZIENNIKARZYNY PISZĄ O BYLE CZYM I ZARABIAJĄ TAKĄ KASĘ ŻE 70.000 TYŚ. ZŁ TO DLA NICH MAŁA KASA--TYLKO W... LUDZI!!
  • ~ss-exports.us
    (2013-01-20 15:37)
    na http://ss-exports.us 70 tysiaków na brykę nie musisz wydawać
  • ~Rodzimy a ja mysleam ze
    (2013-01-20 16:38)
    Chvrolet to GM a GM to firma amerykanska.
    No ale widac Rzd Tuska wykupil maerykanow.
  • ~cuduś 13
    (2013-01-20 19:33)
    Chyba od razu na złom.
    Przecież marka Chevroleta - to totalna PORAŻKA Serwisowy niewypał.
  • ~Jan
    (2013-01-20 19:59)
    Chevrolett to Daewoo... trzeba więcej mówić... ??? GM to największe g...no..
  • ~optymista
    (2013-01-20 19:59)
    'Najwięcej narzekają ci, którzy robią najmniej aby coś zmienić' :)
    Pozdrawiam,
    optymista
  • ~driver
    (2013-01-20 20:12)
    only TOYOTA AVENSIS ! reszta to smiech na sali i porazka ! oczywiscie ze w automacie ! kto jezdzil automatem nigdy juz nie bedzie chcial wajchowac kijem !
  • ~jakosc
    (2013-01-20 22:42)
    ciekwwe jaka skode fabie mozecie kupic za grosze?Fabia to brzydal,do tego cholernie drogi i bardzo maly w porownaniu do Cruze. silnik Tsi jest drogi i awaryjny.diesle jeszcze drozsze. wyposazenie jest slabe i archaiczne.zachowanie auto tylko poprawne.auto bez polotu,na dodatek dobra wersja kosztuje ponad 66tys.zl.a i tak bedzie biedniejsza niz Cruze Focus czy Citroen C4. brednie piszecie co niektorzy.Cruze mi sie nie podoba bo to zbyt tanie auto.wole kupic uzywane A4 i miec ddobre materialy,mocny silnik i naped 4x4.ale pisac ze Fabia lepsza???trzeba byc kretynem i nie miec wogole pojecie o samochodach.trzeba byc tepakiem.
  • ~Soter
    (2013-01-21 00:05)
    to jest teks sponsorowany?
  • ~sig47
    (2013-01-21 05:43)
    Chevrolet to tandeta tak jak wszystkie produkty amerykanskiego GM. Proba upchania tego szmelcu w Polsce bazuje na ciagle pokutujacym w kraju nad Wisla, zwlaszcza na prowincji, mitu "amerykanskiego luksusu". Kto sie da skusic tzn., nabrac na zakup jakiegokolwiek Chevroleta bedzie przeklinal ten dzien i te marke.

Może zainteresować Cię też: