• ~Obibok
    (2013-01-21 16:57)
    Co za idiota...Avensisa uważa za "nie tą bajkę"...no ludzie, ręce opadaja. Toż to zwykle auto, poprawnie wykonane i tyle. Gdzie ta niezwyklość? przeciez to nie BMW czy Audi. to nawet nie lexus. Kup sobie panie jakies 8 letnią brykę z jajami to potem bedziesz mógł pisać osądy o tym czym jest Avensis. Na pewno nie jest to "inna bajka". To zwykły szarak. A ty go tu wywyższasz ponad stan. A Cruze jet ok, przynajmniej jest ładny i ma nowoczesne silniki z turbodoładowaniem. W Avensisie niestety takich nie uświadczysz (chyba ze mowa o awaryjnych D-4D).
  • ~dr
    (2013-01-21 16:12)
    A ja Avensisa zamioeniłem na Cruza. Komfort mniejszy, ale autko dużo ładniejsze i bardziej dynamiczne. Marka GM, to jest to!
  • ~do ~lukas
    (2013-01-21 14:23)
    Kolego po pierwsze kogo nazywasz „trolem”? Chyba sam siebie, bo po tym co tu bazgrzesz to widać, że nie masz pojęcia zielonego o samochodach. Jak można porównywać tak słaby samochodzik jakim jest Cruz z Toyotą? Toyota kolego to nie ta bajka, to nie te klocki…. Ja widzę tylko jedno, kupiłeś Cruze'a, i teraz na siłę będzie szukał w nim plusów, żeby się utwierdzić w przekonaniu że dobrze zrobiłeś. Ale prawda jest okrutna: nie jest to coś na miarę Toyoty, nawet do pięt jej nie dosięga. Co do spalania…. Mój Boże, gdyby mój samochód palił 7,5 litra, oddałbym go na szrot !!! Dla Ciebie widać liczą się inne bliżej nie określone pierdoły, jak piszesz bajery, których ma dużo i jak piszesz - działają, (jeszcze). Gratuluję! Pogadamy za np. 3 lata… A co do ceny, no cóż wszystko co dobre musi kosztować, tak to już jest stary w życiu !
  • ~do ~robert
    (2013-01-21 14:06)
    Bardzo dobre podchodzisz do tematu!! Też tak robię !! Kupowanie nowego auta to nieporozumienie! Wyjeżdżasz z salonu i tracisz 25%. Kupując 2-3 latka mam w sumie prawie nowy wóz i kasę w kieszeni. :-)
  • ~lukas
    (2013-01-21 13:53)
    czytam wasze komentarze i nie wierzę...mam Cruze'a od 2 lat. Auto bajka!silnik diesla robi robotę, jest w miarę ekonomiczny (choc są oszczedniejsze silniki) 7.5 litra w miescie. Osiągi sa naprawdę dobre. Do tego poczucie ze auto jest nowoczesne, wiele bajerów które działają i są bardzo pomocne, materiały dobrej jakości i brak problemów z częściami. Nie wydaje mi sie aby cierpiał na jakies poważne wady. Auto trzyma wartość, opinie na forum sa naprawdę dobre i warto zobaczyc to auto w akcji a nie sugerować się tym co piszą te trole na czatach takich jak tu!!! Owszem, Avensis pewnie lepiej wykonany, ale droższy o 25 tys. zł (w podobnej wersji) a za 70 tys. to mozna kupic ale używany 2 letni. miałem Golfa V wczesniej i był cholernie usterkowy. jak widze ze ktos pisze ze GM to tylko w serwisie siedzą to ja nie wiem...
  • ~robert
    (2013-01-21 12:11)
    znajde tansze ale z drugiej reki. Przymierzam sie wziac pozyczke w Getin bo na chwile obecna jest wyjatkowo tania. Wydaje sie ze kroluja teraz w kredytach samochodowych. Ja preferuje natomiast auta 2-3 letnie sprawdzone i z niskim przebiegiem...
  • ~do ~hassan2
    (2013-01-21 11:50)
    Mieć Toyotę a mieć Toyotę... Nie musiałeś kupować od polskiego oszusta z komisu, że nic nie puka nic nie stuka. Mogłeś przynajmniej przyprowadzić sobie z Niemiec. Jeżeli już nie stać Cię było kupić nowej z salonu. To byś nie jęczał i ludziom wody z mózgu nie robił. Toyota to spokój na lata i prestiż. Wiem bo mam. Już trzecią z kolei, i na pewno kolejna to też będzie Toyota.
  • ~avensis
    (2013-01-21 08:15)
    Chvrolet... kto to kupuje? Bezmózgi albo inne nie myślące... Badziewie niczym lanos. Jak chcesz mieć samochód kup Toyotę. Masz spokój na lata. Wiem, bo mam.
    Chvrolet = TATA
  • ~aa
    (2013-01-21 07:47)
    przestancie pieprzyc o tym zlomie
  • ~pamela
    (2013-01-21 07:05)
    Chevrolet cruze ha ha ha ha ha ha ha a potem jest TATA, ŁADA a dopiero potem zaczyna ją się samochody.
    Kto pisze te bzdury i ile dostaje od tej firmy ???
  • ~sig47
    (2013-01-21 05:43)
    Chevrolet to tandeta tak jak wszystkie produkty amerykanskiego GM. Proba upchania tego szmelcu w Polsce bazuje na ciagle pokutujacym w kraju nad Wisla, zwlaszcza na prowincji, mitu "amerykanskiego luksusu". Kto sie da skusic tzn., nabrac na zakup jakiegokolwiek Chevroleta bedzie przeklinal ten dzien i te marke.
  • ~Soter
    (2013-01-21 00:05)
    to jest teks sponsorowany?
  • ~jakosc
    (2013-01-20 22:42)
    ciekwwe jaka skode fabie mozecie kupic za grosze?Fabia to brzydal,do tego cholernie drogi i bardzo maly w porownaniu do Cruze. silnik Tsi jest drogi i awaryjny.diesle jeszcze drozsze. wyposazenie jest slabe i archaiczne.zachowanie auto tylko poprawne.auto bez polotu,na dodatek dobra wersja kosztuje ponad 66tys.zl.a i tak bedzie biedniejsza niz Cruze Focus czy Citroen C4. brednie piszecie co niektorzy.Cruze mi sie nie podoba bo to zbyt tanie auto.wole kupic uzywane A4 i miec ddobre materialy,mocny silnik i naped 4x4.ale pisac ze Fabia lepsza???trzeba byc kretynem i nie miec wogole pojecie o samochodach.trzeba byc tepakiem.
  • ~driver
    (2013-01-20 20:12)
    only TOYOTA AVENSIS ! reszta to smiech na sali i porazka ! oczywiscie ze w automacie ! kto jezdzil automatem nigdy juz nie bedzie chcial wajchowac kijem !
  • ~optymista
    (2013-01-20 19:59)
    'Najwięcej narzekają ci, którzy robią najmniej aby coś zmienić' :)
    Pozdrawiam,
    optymista
  • ~Jan
    (2013-01-20 19:59)
    Chevrolett to Daewoo... trzeba więcej mówić... ??? GM to największe g...no..
  • ~cuduś 13
    (2013-01-20 19:33)
    Chyba od razu na złom.
    Przecież marka Chevroleta - to totalna PORAŻKA Serwisowy niewypał.
  • ~Rodzimy a ja mysleam ze
    (2013-01-20 16:38)
    Chvrolet to GM a GM to firma amerykanska.
    No ale widac Rzd Tuska wykupil maerykanow.
  • ~ss-exports.us
    (2013-01-20 15:37)
    na http://ss-exports.us 70 tysiaków na brykę nie musisz wydawać
  • ~marko
    (2013-01-20 13:04)
    NAPASIONE DZIENNIKARZYNY PISZĄ O BYLE CZYM I ZARABIAJĄ TAKĄ KASĘ ŻE 70.000 TYŚ. ZŁ TO DLA NICH MAŁA KASA--TYLKO W... LUDZI!!

Może zainteresować Cię też: