• ~Golf Masters Series
    (2012-12-28 18:43)
    VW Golf to samochód dla proboszczów i przekręciarzy. Można co generację zmieniać samochód na nowy i przez 20 lat nikt się nie zorientuje, ze w ogóle zmienialiśmy samochód!
    Z drugiej strony to oznacza, ze jak obok stanie VW Golf III, to właściciel nie chce zmieniać samochodu bo ma dobry, a nowy i tak się niczym nie różni. Tzn. ze lepiej kupić 15-letniego Golfa, przecież nowy się będzie psuł.
  • ~ZB
    (2012-12-28 21:02)
    Fajne komentarze- Golf to zlom i goowno???

    A czym wy, Polacy mozecie sie pochwalic?
    Nawet Warszawy i Syrenki nie podukujecie.
    Z CZYM do ludzi?
    ---
    Ktos tu napisal: Wieśwageny to samochody dla rolników i farmerów.
    DOBRE! Polskich rolnikow nie stac nawet na traktor, co ja mowie- na konia
    ich nie stac!

    W glowie sie polskiej "elicie" pomieszalo!
  • ~XX@
    (2013-01-04 17:22)
    KIA bez dwu zdań. W/Wagen to przeżytek. KIA daje dużo więcej za te same pieniądze. Serwis też tańszy. Mniejsze zainteresowanie kradnących. Tak po prawdzie lepszy samochód.
  • ~parasolka
    (2013-01-05 14:20)
    Korea już dawno przegoniła tych wieśniaków
  • ~jasiek kosa.
    (2012-12-29 13:32)
    kia to kiła wszyscy to wiedzą ale neiktórzy sie wstydzą powiedzieć bo maja juz to auto.
  • ~Kia wieswagena mija
    (2012-12-31 23:24)
    Mam kia ceed diesel z połowy 2006 roku - ZERO PROBLEMÓW . samochód kosztował duuuuuuuuuuuużo mniej niż awaryjny wieswagen mojego kolegi - jemu silnik rozleciał sie po 52 tys.
  • ~ZB
    (2012-12-31 12:13)
    Japonczycy i Koreanczycy lezeli pod niemieckimi samochodami na kazdej
    wystawie, robili zdjecia, kreslili.
    Kto tego nie widzial i w to nie wierzy jest skonczonym idiota!

    Zreszta, nie chodzi tu tylko o samochody, ale rowniez o : odziez, buty, zegarki hifi...
    Co przywozicie z uropu w Turcji? Marki, o ktorych w ogole nie wiedzieliscie, ze
    istnieja. Za ile? Za grosze. Chwala plagiatowi!!!
  • ~mazda i toyota
    (2012-12-31 07:24)
    KIA za te same pieniadze oferuje duzo wiecej auta i gwarancji.
  • ~Głupek
    (2012-12-30 22:21)
    Te mity podawane od lat na temat VV. Np. W golfie manualna regulacja wypadała blado, jednak po zajęciu miejsca za kierownicą niemal każdy poczuje się tak, jakby się w tym fotelu urodził - ja wprawdzie nie ma golfa tylko passata (czyli powinno być nawet lepiej) i mogę powiedzieć, że tak beznadziejnie niewygodnego fotela jeszcze w żadnym samnochodzie nie miałem (mimo, możliwych ustawień). Kokpit w którym nawigacja jest na wysokości kolan, przyciski od klimatronika na paluszki niemowlaka - jak w czasie jazdy coś ustawić itp. To taka mityczna ergonomia.
  • ~andy
    (2012-12-30 20:11)
    a który kluczyk dają bezpłatnie bym mógł sobie wyjechać. kogo będzie stać w przyszłym roku na nowe auto i to takie którym pojeździ się 5 lat, bo budę rdza sponiewiera. z autkami będzie tak samo jak z komputerami 24 miechy pojeździ plus dwa i potem złom. dziś już producenci nie chwalą się, że ich auta jeżdżą po 20 lat. bo to produkują zanieczyszcza środowisko nadprodukcją złomu.