• ~TOM
    (2012-03-22 12:56)
    ŁADNE CACKO
  • ~DinX
    (2012-03-22 14:05)
    SB - adekwatna rejestracja jak na PL...
  • ~Ted
    (2012-03-22 14:07)
    Dziwne. Napis POLIZIA a polska rejestracja SB 6390C
  • ~Kuszelas
    (2012-03-22 15:20)
    Abarth to super marka, a że nie w POLSKIEJ POLICJI, to kto ma mieć ŻAL i do kogo???
  • ~Tade
    (2012-03-22 15:30)
    Niewiele wynika z tego artykułu. Jeżeli to auto z Polski, to gdzie produkowane i kto opracował projekt?
  • ~p
    (2012-03-22 16:02)
    e tam,,, moja znajoma ma takie auto,żadna rewelacja
  • ~miastowy
    (2012-03-22 17:53)
    160 KM - to mogą nim krowy na wygon prowadzać. W każdym razie moje autko to oni mogą w ..rurę wydechową cmoknąć
  • ~POlsza w budowie!
    (2012-03-23 00:46)
    UB, MO, ZOMO, SB,... od razu wiadomo, że z POlszy.
  • ~Sulim
    (2012-03-23 06:59)
    8 komentarzy z czego 3 to jacyś ibmecyle pisali.
    ~POlsza w budowie!; ~miastowy; ~DinX;
  • ~jf
    (2012-03-26 22:40)
    rej UB a konczy sie na Ub/PO
  • ~ja
    (2012-05-06 00:36)
    Szalone auto? Chba szalony autor. Przeciez to Fiat i jescze na dodatek 500 buahhhaaa!
  • ~salep
    (2012-05-24 14:47)
    Dobrze i co tu jest takie szalone?? To że osiągnie szybciej 100 km/h niż moja Opel Corsa 1.2-16V?? I co z tego. Mniejsze niż moje,na pewno spali więcej,za lekkie autko które nadaje się do wyścigów na wsi (która ma idealny asfalt)?!...oto moja opinia o "szalonym aucie".
    Ale MINI Cooper jest on o 5 klas wyżej,to tak!
  • ~AbarthFan
    (2012-06-02 15:16)
    Czytając wpisy niektórych osób dochodzę do wniosku, że nie powinniście jeździć niczym lepszym od Opla Corsy 1,2 16V.
    Inni z Was gdyby mieli choć odrobinę wiedzy to wiedzieliby jaka jest różnica między Abarthem, a Fiatem. Idąc Waszym tokiem myślenie Ferrari też jest Fiatem...
    Mini Cooper natomiast nie ma w sobie nic ze słynnego Mini, jest natomiast owocem marki, której producenci budowali kilkadziesiąt lat temu maszynerię, którą Polska została najechana i prawie zrównana z ziemią.
    Proponuję powrót do podstawówki, bo taki poziom wiedzy prezentujecie.

Może zainteresować Cię też: