Toyota Camry z nowym napędem hybrydowym w Polsce znika w ciemno. A ile pali i jak jeździ?

| Aktualizacja:

Toyota Camry po 15 latach wraca do Polski jako zupełnie nowy model. Źródłem mocy jest najnowszy napęd hybrydowy, a nadwozie wymiarami przebija choćby Skodę Superb. Oto pierwsze wrażenia z jazdy najmłodszym dzieckiem japońskiej marki.  

wróć do artykułu
  • ~Mati
    (2019-05-29 14:20)
    Nie porównujcie Toyoty Camry do Skody bo to śmieszne jest.Skoda to marka niszowa.
  • ~Lech
    (2019-05-29 18:20)
    Przy tej cenie mercedes nie jest bardziej atrakcyjny ?
  • ~kjdnwde
    (2019-05-30 09:16)
    Najdroższa wersja ma przyciemniane szyby, ściemniające się lusterko wsteczne i podgrzewane przednie fotele - WOW! Do tego rolety na okna, to wszystko mam w 5-letnim fordzie, takie "bonusy" powinny być w podstawowej wersji auta takiej klasy. 5.5L/100km w na małych górskich dróżkach to dobry wynik, ale już 8.5l/100km na autostradzie to średnio - dobrze jak na benzynówkę, ale jak ma to pokonać diesle z normami Euro5/6, które palą 8-9l/100km dopiero jak ciśnie się autostradą 160-180kmph. Jednym zdaniem - fajne auto, zbyt slabo wyposazone w wersji podstawowej, hybryda zupelnie mnie nie przekonuje jesli ma mi palic tyle samo ile moj diesel teraz.
  • ~Jan 1980
    (2019-05-30 11:02)
    Pierwsza Toyota od dawna która mi sie podoba, ale brakuje porządnej 6 cylindrowej benzyny i 6 cylindrowego diesla .
  • ~skoprpion
    (2019-05-30 12:29)
    reasumujac ten samochód baredziej zatruwa srodowisko niz 20 letni diesel
  • ~fiszman
    (2019-05-30 12:42)
    Ten samochód jest paskudny, ten przód to brak mi słów aby go opisać i nie obrażać tej solidnej marki. "Toyoto nie idź tą drogą". Sedan ma być sedanem a nie delfinem. Ma mieć zarysowany przód kabinę i tył. Przód wygląda jak maszynka do golenia, no tył trochę lepiej. Myślę, że ten kto kiedyś otworzy biznes polegający na montażu nowych technologii w stare piękne klasyczne nadwozia będzie bogatym człowiekiem.
  • ~Zdun
    (2019-05-30 14:42)
    szkoda że nie ma więcej silników do wyboru. Najlepiej diesla - najpopularniejsze w europie. Japończycy powinni to docenić i zrobić jakiś 180-240 KM
  • ~mireczek
    (2019-05-30 15:10)
    Ładna na naszym rynku brakowało tego typu auta szczególnie z jednostką hybrydową. Przy takiej mocy i takich gabarytach jej spalanie nie jest za duże. Stylistycznie camry piękne
  • ~Daria
    (2019-05-30 15:26)
    Idzie jak świeże bułeczki ? Wpadam rano do biedronki i biorę trzy, płacę zbliżeniowo.
  • ~lil
    (2019-05-31 09:42)
    Świetne auto, na trasy i do miasta. Duży 2,5l silnik i 218 KM. Oj namiesza w swoim segmencie :)
  • ~jarek
    (2019-05-31 21:06)
    Grill z przodu jest po prostu paskudny. :(
  • ~sly
    (2019-06-01 05:47)
    kierownica jak w toyocie corolli, tapicerka, zegary i wykończenie. Ostatnio testowałem corollę a teraz testuję jettę. obywa w benzynie. jedno wiem na pewno - nie kupię benzyny i nie kupię toyoty. jetta to technologia vw, która dużo bardziej mi odpowiada. czekam z utęsknieniem na mojego passata który małą szkodę blacharską -oczywiście w dieslu - moc i ekonomia. żadne elektryki, hybrydyi i inne pojazdy bateryjne.
  • ~Hggg
    (2019-06-02 13:52)
    8s do setki? Śmiech na sali. Czy ktoś porównywał do innych aut tej klasy? Czy znika w ciemno, bo zostaje w tyle za wszystkimi innymi? Oszczędności też nie prowadzi w stawce.
  • ~miska z miską
    (2019-06-02 20:12)
    Zgłupieli chyba. Prawie 162 tysiące za bardzo przeciętny samochód. Będą próbowali to wcisnąć jako flotowe, bo taka jest polityka tej firmy. Nie ma się co ekscytować. Pan dziennikarz pieje z zachwytu w tekście reklamowym.
  • ~Jsns
    (2019-06-03 07:35)
    V6, 4x4 i biorę
  • ~jacenty
    (2019-06-03 14:38)
    W tym segmencie napęd hybrydowy się przyda, wyposażenie też nie jest kiepskie. Toyoty ogólnie wygodne to i ta się przyjmie, w końcu powrót po tylu latach przerwy
  • ~Marciarz
    (2019-06-04 22:15)
    byłem na jeździe próbnej w salonie carolina toyota wola i właśnie jeździłem hybrydą camry. Powiem wam, że bajka. Samochód świetnie się prowadzi, cicho chodzi no i jest eko :)
  • ~dij
    (2019-06-05 07:09)
    180km/h, mamy więc kolejny super trend.
  • ~miastowy
    (2019-06-10 13:45)
    Camry auto dla ludzi, którzy nie lubią się obnosić, ale cenią sobie komfort i wygodę. Po wnętrzu jest to doskonale widoczne
  • ~Krystian