• ~Ślepy Snajper
  (2015-04-07 19:03)
  Wymyślili nowy sposób na policję ukrytą w krzakach

  === === === =-==

  Najlepszy sposób to "czesać" wszelkie podejrzane krzaki z 30 metrów długim seriami z "puliemiota" i dopiero potem jechać dalej!
  Może przy okazji trafi się jakieś pazerne bydlę!
  Bo nie trafić z 30 metrów to wstyd!
 • ~Swinton
  (2015-04-07 20:42)
  Zasłoni się znak krzaczkami i wszytko gra.
 • ~motyla noga
  (2015-04-08 13:40)
  A czy samochód rozpoznaje znak zakaz zatrzymywania się? A jeśli tak, to nie pozwoli się zatrzymać "na zakazie"? A jeśli nie pozwoli, to czy włącza wtedy wycieraczki? :D

  I czy rozpoznaje też znaki znoszące zakazy/ograniczenia? A co, jeżeli z jakiegokolwiek powodu samochód przeoczy znak końca zakazu/ograniczenia? A co, jeżeli takiego znaku nie ma, bo prawo go nie wymaga (zakaz zostaje zniesiony np. przez skrzyżowanie)?
  I czy samochód rozpoznaje tablicę informującą o terenie zabudowanym? A jeśli w obrębie terenu zabudowanego na jakimś odcinku drogi dopuszczalna prędkość jest zmieniona znakiem, i później zniesiona, to czy samochód powraca do ogólnego ograniczenia dla terenu zabudowanego? I czy uwzględnia przy tym porę doby?
  I czy samochód uwzględnia zmiany w przepisach po przekroczeniu granicy państwa?

  Krótko mówiąc - to ma sens jedynie wtedy, kiedy całkowicie zwalnia kierowcę z obowiązku np. pilnowania prędkości. Ale jeśli samochód stosuje się do części przepisów, a inne ignoruje, to niech se w buty wsadzą taki gadżet.
 • ~nudziarz
  (2015-04-07 21:24)
  tltr
 • ~eródyta
  (2015-04-08 19:09)
  To ma sens, jeśli będzie również zwalniał widząc umyte tirówki.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.