• ~sandrzej
    (2014-12-23 10:04)
    Skoda to może rywalizować ale z Kia, Dacia,Chevrolet.
    Może dla Czecha to jest Mercedes.
    Skoda ma się do Mercedesa jak MacDonalds do Wierzynka.
  • ~Winetou
    (2014-12-23 10:18)
    Dopóki ta kura będzie jako logo Skody nie ma mowy o zmianie stylu.
  • ~co raz większy ten superb
    (2014-12-22 18:47)
    ale co z tego. Chwalą się wielkością i wszelkimi wymiarami niemalże jak s-klasa ale silniczek od polówki 1.4 125 KM. Tak, wiem, rzadko kto kupi tego superba z tym silnikiem ale oferta i tak jest słaba. Diselek 1.6 120 KM będzie podobno palił 3,7, no już to widzę, no chyba , że z trzech cylindrów. Gwiazdą autostrady to to nie będzie.
  • ~Mr.Citizen
    (2014-12-23 09:46)
    Zpeugocili passata i tyle w tym temacie
  • ~user
    (2014-12-23 11:21)
    Lokowanie produktu "SKODA" to g...o od poczatku ma wady. 1 raz kupisz a potem już nigdy więcej tego gniota nie chcesz.
  • ~Ow
    (2014-12-23 13:43)
    no to do mercedesa sedesa będą dodwać pampersy żeby właściciel się za bardzo nie obsrał
  • ~kolo
    (2014-12-23 14:53)
    Sprowadzone hurtowo i bez ograniczeń do Polski BMW, Audi, Mercedesy skudliły te kiedyś prestiżowe marki. Producent Skody superb powinien zabezpieczyć się, jeśli ma to być prestiżowe auto. Zero sprzedaży w Polsce i ograniczenia w poruszaniu się po Polsce, a w dobie GPSnie jest to problem.
  • ~kryso
    (2014-12-25 11:49)
    skoda- ach szkoda slow
  • ~tex
    (2014-12-26 11:57)
    Nie lubię czeskiego dziadostwa tak jak oni naszego jedzenia, dla mnie jest to szmelc i awaryjny bubel który z jakiegoś sentymentu pokochali w Polsce nie wiedzieć czemu .
  • ~polon
    (2014-12-28 12:07)
    precz ze skodą precz z czechami
  • ~dlamniemercedes
    (2014-12-28 13:11)
    Tym sapiącym na Skodę.Mam Octavię 15 lat, leję tylko płyny i ON,inne części to chłodnica, jak wrypałem się na wysoki krawężnik.Ostatnio jeszcze 185 pojechała.
  • ~skodziasz
    (2014-12-29 02:53)
    Mam Skode a Skoda to prawie Audi, bo większość części jest z audicy. Wiec po co przepłacać, skoro i tak jezdżę Audi?
  • ~break
    (2014-12-28 19:08)
    od tak dawna porównuje sie jej samochody do toyot, co mnie rozwala. Podczas gdy toyota inwestuje od prezszło 20 lat w naped hybrydowy, teraz wypusciła Mirai na ogniwa paliwowe, to wszystko co skoda jest w stanie zrobić, to samochody które jako nowe wyglądają jak sprzed 15 lat :(
  • ~rafał