• ~doktorek
  (2014-09-22 12:00)
  Jestem zachwycony swoim Priusem. Gdybym jednak zmieniał auto na klasę premium to Porsche jest nr 1. Aktualnie technologia hybrydowa ma tyle zalet, że nie sposób wszystkich przytaczać (cicha, płynna, oszczędna jazda i dynamiczne przyspieszenia). Hybryda oczywiście tylko z bateriami od Panasonica! Ten najlepszy producent świata zaopatruje obecnie Toyotę(Lexusa), Porsche, Tesla, VW, Audi i Ford. I tutaj technologia jest najwyższej klasy. Ciekawe co zaprezentuje BMW skazane, po bankructwie chińskiej A123 System na koreańskiego Szajsunga, który wykupił pozostałości A123. Jak wiadomo Panasonic a Szajsung to zupełnie nie ta liga, czy chodzi o TV, aparaty foto, czy baterie do aut. Chociaż dla zwolenników koreańskich podrabiaczy i gnieciuchów jest pociecha że zamiast być skazanymi na Kia Optima (która potrafi zaskoczyć! reklama nie kłamie) może wsiądą do beemki.
 • ~dominik
  (2014-08-28 09:33)
  ciekawe czy będą inne suvy w hybrydzie np toyota rav4. hubrydy to przyszłość motoryzacji więc powinno wychodzić coraz więcej modeli z takim napędem.
 • ~jen
  (2014-08-28 19:09)
  nie wiem czy suv może być hybrydą, ale w sumie w stosunku do priusa też kiedyś ludzie sceptycznie podchodziłem, a teraz jest moim ulubieńcem
 • ~geredel44
  (2014-08-31 13:02)
  ~dominik - dołączam się do przemysleń czy inne firmy pomyślą nad wprowadzeniem hybrydowych suvów. W szczególności interesuje mnie toyota bo maja dużo hybryd a rav4 brakuje
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.