• ~ubuntu
  (2014-01-08 19:34)
  Model tak po prawdzie pomiędzy GTI a R. Metoda Skody - modele między segmentami albo pomiędzy wersjami. Jak dobrze skalkulują cenę to może coś z tego wyjdzie. Z Golfem R to bardzo nie ma sensu konkurować. Niejeden kompakt już próbował.
 • ~dlaczego musiał zginąć 10-04-2010
  (2014-01-10 14:33)
  * Znaleźliśmy się właśnie w niebywałym momencie historii. Bo nie było w dziejach świata równie wielkiej tragedii adekwatnej do 10-04-2010 (DZIŚ MIESIĘCZNICA)

  NIGDY ale to Nigdy, ani w czasie wojny, ani pokoju, nie zginęło równocześnie całe kierownictwo wielkiego europejskiego Narodu.
  A my mamy nad tym przejść do porządku dziennego.?
  A my mamy się z tym pogodzić.?

  sytuacja z 2008 roku, kiedy to ludzie ówczesnego juz premieraTUsk154M wdarli się bezprawnie do Pałacu Prezydenckiego(śp prof Lech Kaczyński) i wywieźli dokumentację na temat(GRU jej odpowiednika w POLSCE tj WSI oraz nazwiska i rodzinne powiązania UB-owców i TW -głównie jednak imiona i nazwiska ludzi z WSI. ! ! ! !

  śp Lech Kaczyński,powiedział wówczas : cytat...:"Ty nawet nie wiesz, z jaką zbrodniczą mafią mamy do czynienia."

  Zdaniem Pana Antoniego Macierewicza w spisku oprócz rządu brał udział także obecny prezydent Bronisław Komorowski. Miał być jedynym, któremu po tragedii nie zadrżał głos oraz od razu przedstawił listę nominacji do Pałacu Prezydenckiego. -i jak bardzo dobrze pamietamy był jedynym który głosował za utrzymaniem Radzieckich służb specjalnych w POLSCE a mianowicie WSI
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.