• ~r:e~żart
    (2014-01-06 23:03)
    Ja spalam wiecej! Pojedynek?
  • ~POzyt
    (2014-01-06 19:17)
    2,5 litra to on spala na silniku elektrycznym, na benzynowym 22,5
  • ~kaczor donald tusk z kwasem....
    (2014-01-09 13:28)
    do tego silnika fsadzimy cale sld, po z palkociarna i sru matoluf na URAL i mamy spkuj z mamlasami czerwonymi Hej Hej gnoje tussskakomoruska wasze miejsce w ruskiej budzie...
  • ~ewa koby
    (2014-01-07 18:22)
    nawet 2.5 to za duzo spalania spalania smrodu lkw ciezarowki ktore zasmierdzaja zamowienia iternetowe
  • ~profesor
    (2014-01-07 01:06)
    Niemcy to mają najlepszych inżynierów - to Audi bedzie spalać ponizej 2 l na 100 km . Podczas jazdy z góry .
  • ~żart
    (2014-01-06 20:34)
    ja "spalam" (piję) 2 litry piwa na 100 km (pieszo)- niekiedy mam "przepały" do 20 litrów.
    Kiedy auto tyle "spali' - poinformujcie MA(tołki).
  • ~posiadacz cudu techniki
    (2014-01-06 19:50)
    Taaaak, napewno, tyle ze potem sie dowiemy ze tak naprawde to na prostej drodze
    z wiatrem w plecy - obecne auta pala wiecej niz stare bo waza wiecej - uczciwie liczy sie 1l na 100kg w miescie i cudow nie ma.
  • ~najważniejsze że ropa zaczęła tanieć
    (2014-01-06 19:05)
    Ten super samochód będzie super drogi a te 2 i pół litra to będzie palił w trakcie jakiegoś super eko drajwingu czyli przeliczyli to spalanie tak , że tym z audi wyszło 2,5 litra. Tak jak tu ktoś pisze praw fizyki się nie przeskoczy, nie da się pewnie 2 tonowym autem nawet hybrydowym z takim silnikiem 4.0 V8 biturbo 560 KM i 700 Nm osiągnąć tak niskiego spalania no chyba że waży tyle co seicento.
  • ~wow
    (2014-01-06 17:17)
    czy to prawda, że Niemcy opracowali nowe Audi które zamiast spalać, będzie produkować 2,5 l benzyny na 100 km ???
  • ~jatowiem1
    (2014-01-06 16:58)
    Naszych inżynierów wymordowali to teraz mogą się chwalić swoimi
  • ~Szoferak
    (2014-01-06 16:56)
    Auto ma spalać ledwie 2,5 litra benzyny na 100 km.

    Tyle ma spalać zasilacz lasera!
    A oprócz tego - jak to zwykle w Audi i BMW - trzeba dolewać 10 litrów na 100 km!ć

    Nowoczesność nowoczesnością - ale z czegoś ta moc 250HP brać się musi!
    Na wodę to działają tylko mózgi dających się co i raz nabijać w butelkę frajerów!
    Porządny silnik spalinowy wierzy tylko w cieplny bilans energetyczny!
  • ~Ironiamuss
    (2014-01-06 13:50)
    RE: "~polak_alkoholik2014-01-06 11:10 Cyli spala 2 x mniej niż zwykłe auto, szykujmy się na podwójną podwyżkę cen benzyny" --- Tyś typowy Polak - Pesymista.
  • ~polak_alkoholik
    (2014-01-06 15:00)
    Wot, frajerzy... a skąd rząd weźmie kasę jak ludzie zaczną kupować 2 x mniej paliwa? Tu nie chodzi o ekobzdury, tylko o naszą kasę.
  • ~karlik
    (2014-01-06 18:46)
    Ciekawe tylko jak to będzie z oczami kierowców jadących z przeciwka?
  • ~ala22
    (2014-01-06 18:42)
    taaaa, chcesz kogoś oślepić, to walniesz mu laserem po oczach i spoko...
  • ~andy
    (2014-01-06 13:01)
    Alkoholik- będzie odwrotnie! Spala - 3 x mniej niż średnia zużycia paliwa w przeciętnych samochodach! A paliwo- stanieje-bo będzie go potrzeba 3 x mniej!
    Wydobycie ropy spadnie - starczy jej na więcej lat ! Chyba, że elektrownie( w większości krajów) przejdą na paliwo płynne i jego pochodne (mazut, gudron i inne ciężkie frakcje)- zamiast kontynuować wytwarzanie en. el. na węgiel lub atom! Głowa do góry! Postęp - w natarciu!! Szkoda - że nie w Polsce!!Wtedy -bardzo poszlibyśmy do przodu w rozwoju i dobrobycie!! Więc - zamiast- wszystko kontestować - weźcie się do roboty umysłowej i nie tylko!! Do dzieła!
  • ~polak_alkoholik
    (2014-01-06 11:10)
    Cyli spala 2 x mniej niż zwykłe auto, szykujmy się na podwójną podwyżkę cen benzyny.
  • ~REALISTA
    (2014-01-17 15:08)
    NAPEWNO BEDZIE NADAWAL SIE NA POLSKIE DROGI , PRKINGI I WYSOKIE KRAWEZNIKI.

Może zainteresować Cię też: