• ~Pan Łukasz
  (2013-10-28 13:21)
  Matko bosko kochano... Co ja czytam:

  "Sześciokątny grill" - czy tylko ja zauważyłem, że ma tylko 4 kąty?
  "W 2014 roku, zostanie podjęta decyzja o wprowadzeniu do sprzedaży genesisa w wersji sedan. " - mamy tutaj zdolności przewidywania przyszłości? Czy może chcieli napisać, że została podjęta decyzja o wprowadzeniu w 2014 roku do sprzedaży genesisa w wersji sedan?

  A co do auta - wygląda jak pomieszanie Mercedesa S (reflektory przód), Audi A8 (atrapa przód), BMW 7 (linia nadwozia, zwłaszcza przednie nadkola, słupek C i bagażnik) oraz Mazdy 6 (tylne światła). Ma szansę na cokolwiek, jeśli będzie sprzedawany poniżej 200 tys. PLN.
 • ~kierowca
  (2013-10-29 10:40)
  Super auto. Hyundai z KIą w końcu wszystkich dogoni i będzie rządzić, tak jak Samsung wykończył konkurencję na rynku telewizorów i jest liderem na rynku smartfonów. Już dzisiaj zakup koreańskie samochody oferują bardzo dużo za dumpingową cenę. Jak np. ktoś chce kilkuletniego używanego SUVa to taki Santa Fe jest naprawdę świetnym wyborem. A nowa Kia Sportage jest liderem sprzedaży w swojej klasie w Polsce i to nie jest przypadek. Kia Venga zdobyła ostatnio najwyżsżą ocenę w długodystansowym teście aut - przez 100 tys km dosłownie nic się nie zepsuło.
  Kiedyś patrzać na zacofane komórki Samsunga nigdy bym nie pomyślał, że ta firma będzie liderem, że Nokia może mieć w ogóle jakieś kłopoty. Tak samo będzie z autami. Jak VAG się nie opamięta to podzieli los Nokii.
  A my? Mieliśmy być drugą Japonią, a wystarczyło pojść drogą Korei Płd - niewiele większej od Polski.
 • ~Fso
  (2013-10-29 13:22)
  Chyba Dełłu Bis?
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.