• ~~AAdam
    (2013-08-20 21:52)
    A my mamy pendolino i super reformę emerytalną w wykonaniu AWS i Buzka - tego nowego od orła białego A na skody to szkoda pieniędzy - będziemy chodzić gołymi nogami bo na buty nas nie stać -czyli "OBŁĘD 2007 - 2013".
  • ~sandrzej
    (2013-08-20 22:48)
    To w końcu Czesi, czy Niemcy bo już zgłupiałem, kto jest właścicielem Skody?
    A w Niemczech Opel jest niemiecki czy amerykański? A Dacia jest rumuńska czy francuska? A Opel z Gliwic jest niemiecki, amerykański czy polski. Bo już tak ci dziennikarze w głowach mieszają, że za chwilę klej do płytek Atlas produkowany w Rosji, będzie rosyjski? A Ikea do której całe meble produkowane są w Polsce to szwedzka, czy polska.
  • ~ALA
    (2013-08-20 23:00)
    A PRZOD JAK BYL BRZYDKI TAK JEST BRZYDKI
  • ~KSG
    (2013-08-20 23:08)
    CZECH REPABLIC a my dalej się przyglądajmy:)
  • ~dsf
    (2013-08-20 23:11)
    Dajcie już spokój z tą Skodą.
  • ~autoposiadacz
    (2013-08-21 06:43)
    a wymiana zarowki kierunkowskazu w superb wymaga odkecenia kola, nadlola i zderzaka...pogratuloac konstruktorom pomyslowosci.
  • ~dado
    (2013-08-21 07:49)
    Ciekawe jaka bedzie cena
    Bo rapid sie słabo sprzedaje .
  • ~Kajetan
    (2013-08-21 07:49)
    powiedzcie mi kto kupi takie auto w kraju gdzie szary lud zarabia 1200 zł na rękę ???
  • ~ada
    (2013-08-21 07:50)
    a poza tym to jest ten rapid przypomonia audi A3 w wersji 5 dzwiowej
  • ~Grzegorz
    (2013-08-21 08:02)
    panie Redaktorze a dla jakiego to "ludu" jest to auto ?
    chyba dla "narodu wybranego" ...
  • ~UB?PZPR?SLD? czy inny kryminał?
    (2013-08-21 08:18)
    A którym złodziejom zalezalo żeby slikwidowac polskie FSO? i zakłady kooperujące?
  • ~jerzy
    (2013-08-21 10:26)
    republika CZ. produkuje skody a polska sprzedaje fabryki to sukces polski /bezrobocie/
  • ~Waldi
    (2013-08-21 10:47)
    "prawie" jak audi
  • ~F###
    (2013-08-21 11:42)
    Skąd my to znamy?? Maluch też miał być dla ludu i ... ??
  • ~pan
    (2013-08-21 13:24)
    Skody są wszystkie takie same. Nuda na maksa.
  • ~fufek_01
    (2013-08-21 13:27)
    ...zupełnie przyzwoite auto; wygląda też całkiem OK (w odróżnieniu od koszmarnej stylistycznie Fabii Kombi przypominającej niewielki ruski autobus z lat 50-tych); pozostaje kwestia ceny, bo jak walna z 60 tys. to nie maja szans choćby z Rumunami...
  • ~Kontemplyta
    (2013-08-21 17:57)
    Dlaczego Czesi nie wojują, tylko tak łatwo poddaja się poddaństwu niemieckiemu?
  • ~fella
    (2013-08-21 19:59)
    I kto by pomyslal ateisci I parchanty a glowe majom !
  • ~caly swiat
    (2013-08-21 20:05)
    2015 nie ma automata szok ! co za wiocha ! kij I sprzaglo ha ha ha nowoczesnosc he he
  • ~qba
    (2013-08-21 20:47)
    Do Golfa... a niech dalej mydlą oczy klientom. Auto stworzone na wydłużonej płycie Polo nie będzie kompaktem takim jak Golf na modularnej płycie MQB. To po prostu inna generacja.

Może zainteresować Cię też: