• ~JOLA
    (2013-06-04 09:26)
    TYLKO NISSAN JUKE ZASŁUGUJE NA UWAGĘ. ŚWIETNE WYPOSAŻENIE NIEBANALNY WYGLĄD.
  • ~naiwny
    (2013-06-04 09:23)
    Jaki chevrolet ??? jakto pisz wymaluj DACIA !!!.
  • ~buju
    (2013-06-04 09:28)
    czyli jednak DROGO! Nissan Qashqai sprawdzony i za lepsza wersjewychodzi taniej..
    Dacia Duster na FULL wypasie kończy się cena tam gdzie jeszcze nie zaczyna sie najniższa cena za GOLASA TRAX lub MOKKA.
    Za przyzwoitą wersję TRAXa trzeba dać tyle co za np.Volvo V40 - kogoś pogięło.
    Miało być tanio a chcą dorobić się na chwilowej modzie.
  • ~Malaga
    (2013-06-04 09:32)
    Bardzo ładny. Nissan Juke przy nim to straszydło.
  • ~JOLA
    (2013-06-04 09:50)
    TRAX WYGLĄDA JAK KAŻDA MYDELNICZKA W KAŻDEJ ŁAZIENCE, A JUKE JAK SAMOCHÓD Z MARSA POWALAJĄCY WSZELKICH ZNAWCÓW PIĘKNA.A JESZCZE JAK SIĘ NIM PRZEJEDZIE TO NIE CHCE SIE Z NIEGO WYSIADAC.
  • ~123
    (2013-06-04 10:50)
    volvo v 40 jest dostepne w cenie tego dziwadła .o czym tu dyskutowac.renault captur, peugeot 2008,opel mokka toż to małe samochody za jakies gigantyczne pieniądze.wolę aurisa civica czu golfa
  • ~jasiek kosa
    (2013-06-04 11:17)
    Straśnie paskudny. Chyba nie myślą,że ktoś w Polsce do czegoś takiego wsiądzie.
  • ~'przyjaciel'
    (2013-06-04 11:22)
    Jak by na to nie patrzeć, Chevrolet to przecież unowocześnioy i udziwniony Matiz. Czy lepszy, to się okaże.
  • ~rysiek
    (2013-06-06 08:33)
    dla niejednego paskudny ale nie każdego
  • ~Simon
    (2013-06-06 10:35)
    Tak tak "przyjacielu"... a Matiz to przecież Suzuki Maruti a Maruti to Alto... idać dalej w tym kierunku dojdziemy do Adama Opla albo innego Daimlera.
  • ~Makarena
    (2013-06-12 20:41)
    @JOLA

    Juke? To brzydactwo?!
  • ~pamiętliwy
    (2013-06-13 12:32)
    re:~Simon2013-06-06 10:35
    Masz rację.
    I należy pamiętać, że pierwszym konstruktorem "kampera" był niejaki Drzymała, nasz rodak. Niestety, jego inicjatywa nie wywołała entuzjazmu ówczesnych władz.
    Jakie to typowe dla polskiej motoryzacji:(((
  • ~TaTa
    (2013-06-17 00:31)
    Siwy dym , wyglada jak wyglada , nawet by uszedl . Jednak cena poraza , nie przesadzaj Sokole Oko , komentuj spoko .
  • ~Piotrek33
    (2013-06-17 19:15)
    "Tanio" kupisz, tanio odsprzedaż, więc gdzie rewelacja?
  • ~Urb@
    (2013-06-25 07:28)
    Jak zwykle na forach o motoryzacji wypowiadają się "wielcy znawcy" samochodów których stać najwyżej na 15 letnią zespawaną z trzech wozów Bemę lub inne audi ze szwabskiego szrotu i chrzanią kompletne głupoty.
  • ~Nadia
    (2014-04-13 03:55)
    Bardzo dobre auto duzo miejsca do siedzenia wieki bagaznik, bardzo wygodne siedzenia a jasiek kosa niech lepiej nie daje rzadnych komentarzy jak nie probowal jechac tym chevroletem chcialby miec takie auto ale pewnie go niestac haha

Może zainteresować Cię też: