• ~luk1407
  (2013-04-19 09:58)
  fragment orędzia z serii OSTRZEŻENIE, które otrzymuje Maria Bożego Miłosierdzia- Druga pieczęć: III WOJNA ŚWIATOWA środa, 16.05.2012, 03:10 Moja najukochańsza córko, muszę poinformować cię, że trzecia WOJNA ŚWIATOWA wkrótce ukaże się światu. Jak widzisz, dziś rano, płyną Moje łzy.* Druga Pieczęć wkrótce zostanie złamana, jak przepowiedział Jan Ewangelista w Księdze APOKALIPSY. Rozpocznie się ona w EUROPIE. Przyczyną będzie system BANKOWY i NIEMCY po raz kolejny wezmą udział w tej tragedii, jak to było w ostatnich dwóch przypadkach. Kiedy się rozpocznie, w dużym stopniu będzie to z powodu oszczędności w gospodarce, a katastrofa wpłynie na GRECJE z wielkim opadem RADIOAKTYWNYM we FRANCJI. Bliski Wschód będzie również zaangażowany z IZRAELEM i IRANEM w wojnę, a SYRIA odegra poważną rolę w upadku EGIPTU. Moja córko, budzę cię, by ci to powiedzieć, nie żeby straszyć, ale wzywam do wielkiej MODLITWY za Europę w tym czasie. Z powodu WOJNY i braku pieniędzy, dużo zbiorów zostanie utraconych, a to doprowadzi do otwarcia Trzeciej PIECZĘCI oznaczającej GŁÓD. Dlatego teraz wzywam wszystkie dzieci Boże, aby próbowały magazynować suszoną i nie łatwo psującą się ŻYWNOŚĆ do wyżywienia swoich rodzin. Ważne jest, aby uprawiać własne zbiory, jeśli to możliwe. Pamiętajcie jednak, że modlitwa może złagodzić wiele z tego cierpienia. Efektem tej WOJNY będzie to, że Mój KOŚCIÓŁ na ziemi, będzie wciągnięty do jednego ŚWIATOWEGO kościoła, w imię zjednoczenia. To zjednoczenie czyli fałszywy pokój, staną się rzeczywistością, w której ANTYCHRYST ujawni się, by stworzyć fałszywy pokój i tak zwany koniec wojny. Ten pokojowy pakt obejmie świat zachodni aż CHINY i ROSJA zaangażują się w sprawy świata. Będą one stanowić zagrożenie dla BESTI Z DZIESIĘCIOMA ROGAMI - EUROPY i przejmą nad nią kontrolę, aby wprowadzić KOMUNIZM. Czerwony smok- CHINY, już zdobywają silną pozycję w świecie ze względu na ich kontrolę światowych finansów. Czerwony smok i "Niedźwiedź", którym jest ROSJA nie kochają Boga. Są one kierowane przez ANTYCHRYSTA, który pochodzi ze WSCHODU i kryje się za zamkniętymi drzwiami. Kiedy te proroctwa zaczną się spełniać cały świat uwierzy w te orędzia. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości.(...)Wasz Jezus
 • ~qqqaqqqaqaqaqa
  (2013-04-19 07:37)
  "Nowy model laserem wyświetla filmy przed autem"

  CZY TO JEST SAMOCHÓD CZY KINO GARAŻOWE

  wyświetlanie filmów ma niewiele wspólnego z nowinkami dotyczącymi motoryzacji
 • ~prosta riposta
  (2013-04-22 15:38)
  do benek, sam jestes przygłupem,
 • ~benek
  (2013-04-21 00:20)
  to wkoncu jak jest , samochod jest do szybkiego pokonywania odleglosci z punktu a
  do punktu b ,czy potrzebny jest najaranym trawa przyglupom?
 • ~nomen omen
  (2013-04-19 16:05)
  I znowu "luk" na dopalaczach! Amen!!
 • ~Edward Sopot
  (2013-04-19 11:39)
  A zapomniany przez Mercedesa


  Język Polski w menu komputera w mercedesie !

  To kiedy panowie ten język polski będzie w autach mercedesa ?

  No Kiedy ?
 • ~batman
  (2013-04-19 09:29)
  Niemcy, Czesi, nawet Rumuni mają, my nawet swojej Syrenki nie mamy. Syn marnotrawny, wszystko roztrwonił, przyjdzie nam wkrótce jeść ze świniami.
 • ~dobra rada
  (2013-04-19 09:09)
  to ja proponuje nowy typ Mercedesa.. mobilna agencje towarzyska - taki burdel na kolkach.. a zeby bylo jeszcze nowoczesniej to zamiast bagaznika wbudowac akwarium .
 • ~Eroll
  (2013-04-19 09:22)
  nie wiem skąd biorą design,ale powinni zmienić dostawcę - na 2 zdjęciu można pomylić mietka z infinity,prócz celownika nic nie jest charakterystyczne dla mercedesa,taki nijaki.
 • ~vis
  (2013-04-19 08:23)
  najlepiej w czasie jazdy wyświetla filmy
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.