• ~IGNATZ
    (2013-01-19 11:31)
    "Japan" by Renault
  • ~NARODOWIEC
    (2013-01-19 11:35)
    OD ZAWSZE TWIERDZIŁEM, ŻE ZDROWA KONKURENCJA Z JAPOŃSKIM PRODUCENTAMI SAMOCHODÓW TYLKO POZYTYWNIE WPŁYNIE NA NASZĄ, POLSKĄ PRODUKCJĘ SAMOCHODÓW : MERCEDES, BMW, AUDI I VW
  • ~marwinski
    (2013-01-19 12:22)
    nissan sie stara ciekawe jaka cena?
  • ~m-53
    (2013-01-19 12:54)
    Przód samochodu przeładowany, niespokojny, mało elegancki
  • ~Tofik
    (2013-01-19 13:32)
    Z przodu Chrysler, ewentualnie Dodge, ale nieco przeładowany, z tyłu zaś Aston Martin. Typowa bryka na amerykański rynek, z tym że wolę amerykańskie muscle cary.
  • ~faktycznie
    (2013-01-19 13:33)
    Ten ich znak firmowy - do kitu !
  • ~swoj chlop
    (2013-01-19 14:38)
    Zapytalem faceta na autostradzie ktory holuje codziennie smochody na autostradzie czego najwiecej z niej zabiera powiedzial, dzisiaj zabralem 6 BMW i $ Mercedesow, 5 amerykanskich i 4 Audi.Najmniej zabieram Mazd , tak mi odpowiedzial.Mam Mazde3, jezdze ja 7 lat od nowosci i nawet palcem nie dotknalem i ma obecnie 140000 przebiegu.Polecam
  • ~ss-exports.us
    (2013-01-19 15:20)
    amerykańskie bryki tylko na http://ss-eports.us
  • ~Obserwator z Woodside
    (2013-01-19 15:40)
    Czy tego palanta, co tu pisze, a nie ma o sprawie pojecia i notorycznie daje dupy, redakcja nie moze podmienic na kogos, kogo w ogole interesuje motoryzacja i ma o samochodach chocby minimum wiedzy!???

    Przeciez Infiniti model Q45 zostal wprowadzony na rynek 23 lata temu (1989!!!) i byl produkowany do roku 2006!
    W zamierzeniu mial byc wlasnie konkurencja dla drozszych od niego BMW z serii "7" i mial tez konkurowzc z Leksusem z serii LS.

    A SUV QX4 (luksusowa wersja Pathfindera) wszedl na rynek w roku 1997, czyli lat temu 15...

    Jak nie macie o sprawie zielonego pojecia - to przynajmniej moglibyscie sie zdobyc na troche pokory i milczec!
    Zamiast wprowadzac czytelnikow w blad i sami sie osmieszac!
    Chyba ze macie juz tak fatalna reputacje i jestescie tego w takim stopniu swiadomi, ze juz wam nie zalezy!
    No to - powodzenia!
  • ~glik
    (2013-01-19 16:31)
    Ja nie będe zachwalał aut niemieckich ...napisze tylko że auta najmniej awaryjne sa szybko wycofywane z produkcji,po prostu nie można na nich zarobić.Np taki model A-2 przebieg 220 000 dopiero wymaga zmiany sprzęgła tak to jedynie klocki hamulcowe i olej + pasek rozrządu i...wsjjjo a tu bęc wprowadzają A-1 i kicha.
    Każdy widział jak Japońscy prezesi przepraszają ukłonem gdy zawiną ...to inna kultura i inne samochody,moim zdaniem przegonili Niemców a Koreasy już ich dogonili.pzdr
  • ~TRAFNA OPINIA
    (2013-01-19 17:06)
    ~re-NARODOWIEC
    Przyznaje racje, po 1945r.Jponczycy jak szczury penetrowali europejski rynek,
    szczegolnie niemiecki, rozpoczeli od aparatow fotograficznych - rzucili narynek
    serie aparatow np. EXAKTA,NOKIA itp.kopiowanie slynnej LAJKI i zywcem zabrali
    sie za samochody, przyjacielu jak podrozujesz po swiecie -to zabaczysz jak to
    barachlo fotografuje wszystko co wejdzie pod reke- okupuja motele - wygladaja jak
    koszarowana armia.
  • ~MOTORYZACJA?
    (2013-01-19 17:59)
    Polscy inz.konstruktorzy wracajcie do kraju??- Polska powinna produkowac swojej
    fimy - samochod,ktory nadaje sie na polskie drogi i polskich kierowcow,
    w przystepnej cenie...Nalezy szkolic kadry techniczne, zamiast promocji w telewizji
    idiotycznych reklam politycznych.
  • ~swiety
    (2013-01-19 19:12)
    Amerykanie nie zamienia Mercedesow ,BMW ,Porsze,na japonskiego Datsuna aka Nissan .Niestety swiecacy plastyk to nie ingeneria technologij niemieckich inginierow.Moze podbia cena ale nie gatunkiem !
  • ~seth
    (2013-01-19 19:13)
    żeby mogło zniszczyć audi mercedesa i bmw musiałoby być niezawodne, ale to nie realne w dzisiejszych czasch
  • ~seth
    (2013-01-19 19:14)
    ~m-532013-01-19 12:54
    Przód samochodu przeładowany, niespokojny, mało elegancki

    zgadzam się w ogóle nie pasuje do twojego mieszkanka na kredyt!!!
  • ~nnkj
    (2013-01-19 21:55)
    lanos
    jak sie patrzy:)
  • ~ryz
    (2013-01-19 22:56)
    wszystko skosne mysle ze nie jezdzi na ukosa
  • ~Suvarnabhumi