• ~kierowca-mechanik
    (2013-01-13 13:02)
    Renówka to dziadówka-co raz nowsze i coraz bardziej awaryjne,nie kupuję aut Francuskich i Włoskich naj większa utrata wartości ze wszystkich aut osobowych w Polsce i duża awaryjnosć.
  • ~slmak
    (2013-01-13 16:54)
    ja nie kupuje nic od francuskiego rezimu
  • ~Mietek
    (2013-01-13 12:59)
    do ~niedzielni kierowcy- kto pisze takie komentarze...? hejter / debil / posiadacz golfa II / smutny człowiek...
    Wg mnie autko jest wyjątkowo urokliwe, piękne światła(zerżnięte z kia sportage), obłędne felgi. Jeden minus to głupia nazwa modelu, mogli wymyślić bardziej chwytliwą. To błąd marketingowców
  • ~CeeL
    (2013-01-13 13:45)
    A ja jeżdżę Corollą z 1995 roku. Przejechałem już 280.000 km bez awarii. Nie ma to jak auta japońskie. I wyprodukowane w Japonii, tak jak moja Corolka.
  • ~hehe
    (2013-01-13 12:28)
    podobny do WV
  • ~Jacóś
    (2013-01-13 13:48)
    Ja wole Land Rover Defender.
  • ~niedzielni kierowcy
    (2013-01-13 12:27)
    kto jezdzi renaultem...? dziadki / emeryci / rencisci i niedolegi...
  • ~niedzielni kierowcy
    (2013-01-13 13:08)
    do Mietek - akurat jest to nieduana kopia WV... zobacz kto jezdzi Renaultem na miescie... bogaci emeryci... bo przeciez te auta sie psuja na potege...zapytaj mechanikow... czesci drogie i dziadowskie serwisy...prawde mowie... wielkie mi halo...
  • ~MA
    (2013-01-13 13:55)
    Może ładny ale service Renault to dziadostwo. Dwa dni po naprawie przedniego zawieszenia w moim sceniku, w czasie jazdy, odkręcił się drążek mocowania amartyzatora, Naprawę wykonywał serwis Ostrowskiego w Elblągu. Na moją skargę do Renault Poland dostałem odpowiedź, że interesują ich tylko samochody nowe i na gwarancji. Generalnie jak kupisz ich samochód to potem mają cię w d... .
  • ~Mietek
    (2013-01-13 14:20)
    do ~niedzielni kierowcy - sorry, ale ja zauważyłem zgoła coś odwrotnego- dziadki częściej jeżdżą WV, ponieważ te auta mają do bólu nudną i przewidywalną stylistykę.Ja bardzo cenię firmę Renault za to, że każdy nowy model to całkowite zerwanie z poprzednikiem. WV nie są złe, tylko mogę ci narysować, jak będzie wyglądać kilka następnych generacji golfa czy polo. Mam do Ciebie jedno, ale konkretne pytanie: ile miałeś osobiście do tej pory Renaultów, jaki miały przebieg i jak je oceniasz? Pozdrawiam
  • ~viki
    (2013-01-13 15:22)
    bardzo mnie cieszy że tak głąby myślą przynajmniej nie muszę jej pilnować
  • ~Draiwer
    (2013-01-13 18:19)
    Ja mam autko kochane przez mojom rodzinke i niemam serca zamienic go na jakieskolwiek now.To Volvo 740 GLS 1989r 398000 tys km.
  • ~ricki
    (2013-01-15 00:32)
    do kierowcy mechanika- dziwię sie Tobie że gadasz takie bzdury to nie te renówki co kiedyś tak samo jak fiat nie ten co kiedyś - mam renówke Thalie 209000 km poza przeglądami nic sie nie dzieje- a że mamy takie drogi to i zawieszenie ma prawo siadać. a popieram Mietka tkwimy w woldzwagenie aułdi mercje - a świat poszedł do przodu technicznie - niedzielni powtarzają obiegowe opinie -przepaliła sie żarówka - ale to złom itd itd -debilstwo
  • ~kil
    (2013-01-20 13:31)
    jeżdze francuzem i chce, nie chce ale musze przyznać ze auta francuskie miewają słabsze rozwiazania techniczne(poprostu niedopracowane)pomysły barzdo dobre, ale materiały maja fatalne miekkie i dlatego nawwet najlepszy pomysł bierze w łeb.Jeździ sie nimi fantastycznie i gdyby francuzi robili bardzo dobre części ,podzespoły to biły by wszystkie inne pojazdy na łeb, no ale ...
  • ~Sachmetka
    (2013-02-13 22:06)
    Jeżdżę 13-letnią renówką od 4 lat, ok. 1500 km miesięcznie, po mieście i w trasy. Od nowości była naprawiana 2 razy (coś z rozruchem, nie pamiętam oraz problem z przegubem). Niech ci którzy piszą, że to francuski szit, wykażą się konkretami. Aha, na żaden z serwisów nie narzekam, na cenę części również jakoś specjalnie nie.
  • ~Obserwator
    (2013-05-26 21:17)