• ~enigma
    (2012-12-15 11:56)
    no ladne, szkoda ze nie dla polakow.
  • ~ny
    (2012-12-15 15:20)
    WOLE 508 PEUGEOT teraz obnizka mozna za 74tys WYJECHAC zSALONU scisla wspolpraca z BMW silnik i skrzynia klasa ta sama co 508,zdecydowanie PEUGEOT
  • ~qwas
    (2012-12-15 16:07)
    Jeszcze trochę minie, zanim mazda zatrze złe opinie po 6tce czy MPV z ********* 2litrowym dieslem, gdzie tłoki pękały przy 100tkm..
  • ~gość
    (2012-12-15 16:59)
    peugeot miałem, po 2 latach sprzedaż za 40% i nie było chętnego... Posidanie takiego samochodu to wartość sama w sobie.
  • ~wawa
    (2012-12-15 19:32)
    Te wszystkie bajery od 2 lat dostępne są w Fordzie Focusie III, nawet ten wiśniowy kolor został zerżnięty z topowego modelu Focusa. Nie widzę nic nadzwyczajnego w tej Mazdzie.
  • ~pathfinder
    (2012-12-15 20:19)
    wolę nissana
  • ~Fan
    (2012-12-15 22:40)
    Brawo,to piekny japonczyk
  • ~leo
    (2012-12-16 22:12)
    W tym sęk wawa. Jak 6 chce konkurować w tej klasie to musiała coś zaproponować. Nie tylko Focus, ale w tym segmencie takie bajery to ma Passat, Insignia, Mondeo. Jak chce się walczyć o klienta to trzeba mieć jakiś atut.
  • ~autosmak
    (2012-12-19 15:07)
    Na zime najlepsze BAJERY, No i super
    Gluptakom wystarcza tylko bajery
  • ~m13
    (2012-12-23 18:38)
    porównianie mazdy do fokusa,peugeota / niezależnie od modelu / to przesada,fordy dla komiwojażerów,peugeoty dla lubiących "ladne",nie można porównać mazdy do badziewnych francuzów.Oczywiście jeśli sami za nie płacimy...
  • ~miro
    (2012-12-28 19:15)
    Żeby kupić Mazdę z lepszym wyposażeniem trzeba wybulić ponad 100 tys, a czy ma przy okazji wieksze bajery od Mondeo czy Passata wątpię, do tego Passat jest dostępny z dużym upustem w wersji Edition 2012 więc i kasa zostaje w kieszeni
  • ~Test
    (2013-01-03 17:12)
    Jezdzilem nowa 6 165 km benzyna automat, kombi daje rade ale bez fajerwerkow, czekam na manuala. Ogolnie ladny szkoda ze skora tylko biala lub czarna, i te kolory nadwozia...
  • ~izi
    (2013-01-03 17:28)
    Ha, ha... porównać Mazdę 6 do Fokusa to tak jakby porównać konia rasy arabskiej do wychudzonego osiołka. Arab dla fanów fokusa i peugeota to Mazda, oczywiście...
  • ~Akar
    (2013-01-11 13:24)
    Mazda nie musi konkurować z VW bo temu drugiemu do jej bezawaryjności brakuje wystarczająco dużo. A że za bezawaryjność się płaci wie każdy kto ma choć trochę oleju w głowie. Dlatego nigdy nie spojrzę na "samochód dla ludu".
  • ~mazji
    (2013-01-16 17:42)
    każdy kupuje co mu się podoba ,ale jeżeli na 4-letnich vw wychodzi na lakierze punktowa korozja,nowe silniki TSI to tragedia,Ford na podwoziu 4- letniego mondeo na zgrzewach zaczyna wychodzic rdzawy nalot ,nasz klimat im nie służy ...
  • ~KAi