• ~lool
    (2012-11-05 19:10)
    podobna do insigni
  • ~Skoda lub Vw czyli. szmelc
    (2012-11-06 21:58)
    re-hmm
    MNIE TEŻ POWALA BRZYDOTA VW.
  • ~trewor
    (2012-12-06 18:39)
    no kapitalna, ale droga ! Choc warto i to bardzo. Z zona myslimy aby kredytowac to przez Getin, obecnie najlepsze warunki na rynku
  • ~bercik
    (2012-11-21 19:58)
    Bardziej podoba mi sie kombik ale to kwestia gustu, a co niektórych wypowiedzi czy każdy model musi zaraz być porównywany z VW i czy zaraz to VW trzeba obrażać no chyba że to tylko zazdrość że nie ma się możliwości zakupu VW a jednak się o nim marzy
  • ~zxc
    (2012-11-15 10:58)
    nie trzeba dopłacać do kombi a możę mała notka kombi dużo mniejsze jest,a ty misiu z tym downsaizingiem się tak nie podniecaj bo 2.0 benzyna w cx-5 z napędem na 4 koła potrafi spalać poniżej 8 litrów
  • ~gosia
    (2012-11-10 14:48)
    Burza !!!
  • ~Fan trotylu
    (2012-11-06 22:10)
    Te handlowiec, pariasa poszukaj w lustrze. A jak już się napatrzysz to może podniesiesz merytoryczne argumenty.
  • ~VW to szmelc
    (2012-11-06 22:01)
    PATRZCIE NIEUDACZNIKI Z KONCERNU VOLKSWAGENA.
    AUTO MOŻE BYĆ NIEZAWODNE I PIĘKNE.
    DLA WAS INŻYNIERKÓW MONTUJĄCYCH KLAMKI Z DRZWI DO KLAPY TYLNEJ
    TEN POZIOM TO TYLKO MARZENIE I TO NIEZISZCZALNE
  • ~hmm
    (2012-11-06 20:34)
    "Już najtańsza odmiana ma na pokładzie klimatyzację" - to mnie wręcz powaliło.
    No to chyba automatyczną dwustrefową w standardzie, że tak to jest podkreślone. Mondeo, Insignia ma manualną w standardzie, ale taki Passat już automatyczną dwustrefową. Myślałem, że to jest już standard w tej klasie.
  • ~jmw
    (2012-11-07 21:21)
    do mojego Accorda Type S 2,4 benzyna automat 2010 rok - ma jeszcze bardzo daaaaaaaleko - zarówno z zewnątrz jak też wnętrze - kiepsciutko
  • ~janek
    (2012-11-06 19:01)
    Mazda zrobiła bardzo ładny saochod. Ta współpraca z Fordem przyniiosła jej dobry postęp.
    zobacz "Ale Auto! na: zycietowiecej i dodaj com
  • ~Sprzedawca VW
    (2012-11-06 17:55)
    re-Fan trotylu
    wsiadaj pariasie do swojego Golfa 2 model na pych i zasuwaj.
    Nie stać goscia na zatankowanie do pełna a będzie rznoł zainteresowanego.
  • ~Fan trotylu
    (2012-11-06 15:54)
    2.5 w 4 cylindrach i tylko 192KM, podczas gdy w Europie z 1.6 wyciagają 180KM. Na dodatek będzie palił jak czołg i wył jak wiertara. Chłopaki z Mazdy nie ogarnęli downsizingu. Szkoda, buda ładna ale środek z Koreańca no i brakuje solidnej szósteczki. Gdzież te czasy Xedosa 6 z cudowną 2 litrową V6...
  • ~heniek
    (2012-11-05 18:49)
    śliczna
  • ~Obserwator.
    (2012-11-05 17:52)
    Fajne tablice, "HuG ME" czyli przytul mnie :D
  • ~litwfin
    (2012-11-05 17:03)
    pienke autko, jezszce gdyby nie bylo skazone fukuszima - i cena ponizej 40 000n to bym kuoil, mialem wiee japonczykow, som super: Njalepszy na poslkie barachlo to Jimmy - poprstu pienkne auto z napedem na 4 kola na polskie wiochihe to wystarczy.
  • ~prezes
    (2013-03-26 14:18)
    Ja uwielbiam ja ona tu jest ...fantastyczna a ja jezdze mazda 6 2002 i tez jest swietna

Może zainteresować Cię też: