• ~gość
    (2012-09-27 20:19)
    To te WERTEPY, co mamy w Polsce to DROGI? Nie wiedziałem o tym...
  • ~spostrzegawczy
    (2012-09-27 17:16)
    Za PRL-u papierosy z Pewexu smakowały wspaniale. Za to obecnie wszystka machorka w Polsce śmierdzi identycznie bez względu na nazwę starymi skarpetami.
  • ~Janusz
    (2012-09-27 14:13)
    Jak to dobrze że komuniści odchodzą.Z nimi rozwój wszystkiego i samochodów tez nie byłby możliwy.To właśnie dla nich w Polsce powinny powstać skanseny
    w których by zamieszkali.W domach ze ślepymi kuchniami.Do dyspozycji Syrenki
    i specjalne sklepy typu GS z octem na półkach.Dostąp do świata po odpracowaniu w czynie społecznym .Na szefa Skansenu proponuje Milera Leszka.
    Ale Fordzik mniam mniam.
  • ~mialem Forda
    (2012-09-27 17:48)
    Ford ...nie rozsmieszajcie mnie bo mam zajady.
    Nawet nie warto dyskutowac.
  • ~Ri
    (2012-09-27 15:43)
    Ford super. Już ostrzy pazurki. A ile będzie kosztować?
  • ~dziadek
    (2012-09-29 03:47)
    Ford gó-no wort tak było, jest i będzie na wieki wieków amen
  • ~PRLowiec
    (2012-09-27 16:29)
    Zapomniałem napisać o tym, że nawet najbiedniejszy pracownik jeździł co roku na 2-tygodniowe wczasy, a niezależnie od tego jego dzieci (choćby i pięcioro) spędzały 3 tyg. na koloniach. Zaiste straszny ten PRL był...
  • ~Aaron
    (2012-09-29 08:33)
    .. miales forda ? ja nie ale mialem nowego VW Passata-nigdy wiecej tej marki,raczej kupie Dacia !
  • ~~`groszku
    (2012-09-29 10:55)
    Nie wiem , jak mogłem napisać kłótnia z innym ó , aniżeki napisałem ... sorki .
    Lubię nasz język ojczysty - jest to niewybaczalne ! Siema
  • ~~`groszku
    (2012-09-29 10:52)
    Ludzie , przestańcie się bez sensu kłócić . Proponuję - rzucić wzrokiem na film w YouTube z polskimi napisami ... " ZeitGesit " albo http://www.zeitgeistmovie.com
    Jest tego więcej na youtube . Naprawdę nie ma o co się kłucić ... komunizm upadł i kapitalizm właśnie zaczyna upadać . Lepiej przygotowywać się na rewolucję ...
    Pozdrawiam , narka . ( P.S. - nie jestem ani za komunizmem , ani za kapitalizmem . A te wszystkie gadżety są po to ,aby Was zniewolić , Mnie zresztą także )