• ~Holer
    (2012-09-14 12:05)
    Przecież to zdjęcia ze Szczebrzeszyna...
  • ~Wojtek z Chomiczówki
    (2012-09-14 12:29)
    Kolejny kilkunastostronicowy serial jednozdaniowych informacji - dziękuję nie czytam!
  • ~qwerty
    (2012-09-14 12:41)
    szału nie ma
  • ~Pan Łukasz
    (2012-09-14 12:45)
    670 PLN za transport i przygotowanie auta do sprzedaży? To jakaś kpina? A jak chcę bez przygotowania? To co? Brudny dostanę, czy bez kół?
  • ~qwerrty
    (2012-09-14 13:01)
    no już lecę .przeciętny zjadacz chleba może tylko się oblizać .w tuskolandzie samochody powyżej 30000 zł nie mają szans
  • ~jatowiem1
    (2012-09-14 13:09)
    Nigdy nie kupiłem niemieckiego samochodu i nigdy nie kupię.Niech sobie sami nimi jeżdżą.Są inne,lepsze i tańsze.Nie muszę płacić za markę
  • ~plop
    (2012-09-14 13:09)
    Prawdziwa niemiecka fantazja. Podobny do PzWagen
  • ~tomi
    (2012-09-14 15:02)
    większość ze zdjęć pochodzi z Gdyni - Orłowo, Skwer Kościuszki i See Tower. Wypadało by nie przypisywać wszystkiego Gdańskowi, który ma swoje ciekawe zakątki.
  • ~Morales
    (2012-09-14 15:07)
    P I S M A K I z dziennika ,tyłko lizy Tuska zapytajcie się wpierw kogo w kraju gdzie 50 & społeczeństwa żyje na skraju ubóstwa stać na te auto ?!
  • ~moja opinia
    (2012-09-14 15:33)
    Niemieckie auto wcale nie są takie solidne i bezawaryjne (to mit!) a do tego są okropnie nudne...
  • ~złośliwy
    (2012-09-14 15:36)
    Tym razem Niemcy się postarali. ostatnim razem do szturmu Gdańska użyli szkoleniowego starocia Kriegsmarine :D

    Jeszcze powinni otworzyć salon w okolicach poczty i historia powtórzyłaby się jako farsa ;)
  • ~opinia w USA
    (2012-09-15 05:35)
    Niemieckie auta sa uznawane za ustepujace jakoscia wszystkim Japonczykom, ale jezdzic BMW to sama przyjemnosc i ta marka o glowe z ramionami bije Audi pod wzglendem jakosci. Ostatni Consument nraport ocenia WSZYSTKIE modele Audi na " ponizej sredniej" lub znacznie "ponizej sredniej" pod wzglendem jakosci.
  • ~Taka Prawda
    (2012-09-15 17:28)
    Kolejny Panzerkampfwagen i tyle w temacie.
  • ~Nick
    (2012-09-16 11:15)
    Akuatb w zeszlym tygodniu mialem A3 z Europcar. Jezdzic jezdzi niezle, ale wnetrze ponizej poziomu Dacii. Twarde plastiki a radio to juz byl horror. Taniocha jakich malo. Czy nowa wersja jest lepsza?