• ~Bulba
    (2015-07-09 12:46)
    Gdzie kurna są te komentarze?
  • ~misiek
    (2015-07-09 12:54)
    Próba nr 5. Może akurat ten komentarz się pojawi... i nie zniknie po chwili. Po odświeżeniu strony albo komentarz pojawia się 2 razy ten sam albo (i prawie zawsze tak jest) nie pojawia się w ogóle.
  • ~Piotr - anty wszystko,
    (2015-07-09 13:07)
    Standard na tej stronie - geje usuwaja wszystko co im sie nie podoba.
    Dawno nie widzialem tak tandetnego - nie wiem jak te wypociny nazwac - czegos, mam pytanie czy Redaktor moze pisuje rowniez na pudelka ???
  • ~dźwiedź
    (2015-07-09 13:34)
    Tytuł artykułu obraża wszystkich kierowców bez wyjątku. Nie pozostawia wątpliwości, że każdy kierowca jest kryminalistą, codziennie łamiącym przepisy. Osiągnęliście poziom "Faktu". Zawartością artykułu zresztą też. Rozumiem, że sezon ogórkowy trwa, ale miejcie choć odrobinę litości...
  • ~SYLVEK
    (2015-07-09 14:27)
    Tyle durnych prawidel a tyle wypadkow .To wszystko zeby zastraszyc spoleczenstwo. A policja jezdzi po "pijaku"
  • ~mag
    (2015-07-09 14:51)
    Policjant to sobie może siebie skierować na badania psychiatryczne co najwyżej wraz z pseudo pismakiem co to wysmażył..Nie trzeba mieć skierowania. życzę udanych badań,
  • ~Dr On
    (2015-07-09 16:09)
    Zamierzam wrócić do Polski po 20 latach pracy za granica. Gdzie mogę znaleźć informacje o tym co jest w tej chwili dozwolone, za co nie ma mandatów lub nie idzie się do więzienia, o ile taka lista istnieje?
  • ~eródyta
    (2015-07-09 16:21)
    Co to za gupoty. Podstawowa zasada jeszcze z czasów rzymskich: jeśli coś nie jest zabronione, to jest dozwolone. Chyba, że Dziennik wprowadza sobie nowe znaki typu 'nie zabronione ale zabronione'
  • ~Poseł na Sejm Najświętszej Rżnącej w Pupę (swoich obywateli)
    (2015-07-09 18:31)
    Przepisy powinny być jak najbardziej skomplikowane, nieintuicyjne i najlepiej wewnętrznie sprzeczne jeśli to możliwe. Tylko wtedy obywatel wyjedzie na ulice dopiero jak będzie na prawdę musiał.
  • ~te 5 metrów w tunelu to nie do wykonania
    (2015-07-09 18:42)
    pozostałe przepisy dobrym kierowcom są doskonale znane, niektóre tanie światła do jazdy dziennej są w ogóle niewidoczne i takie auta powinny być zatrzymane do kontroli i wysłane na badania techniczne.
  • ~a
    (2015-07-10 00:00)
    Droga redakcjo Prosze pokazac mi gdzie pokazujecie sytuacje grozace wysokimi grzywnami, punktami karnymi czy ponownym wyslaniem na egzamin. Wyglada na to ze zapomnieliscie opublikowac reszte materialu
  • ~mruuu
    (2015-07-10 12:04)
    Czy jest w Europie jakies panstwo gdzie istnieje znak-światło "strzałka do tylu" pozwalajacy... zawracać???! Normalnie, jesli na skrzyżowaniu nie ma znaku zakazu zawracania, to zawracanie jest dozwolone. I tyle.
    Poza Polska nie istnieje znak "strzalka do tylu"! Jesli sie myle, to niech mnie ktos wyprowadzi z bledu.
  • ~Calder
    (2015-08-12 10:01)
    Naprawdę??? Jeśli cofając walnę kogoś, to będę uznany winnym??? Myślałem, że winny będzie ten co stanął mi na drodze. Albo drzewo, które nagle wbiegło na jezdnię. Więcej takich "artykułów", plisssssss.
  • ~olo
    (2015-08-12 10:19)
    nigdy w zyciu nie widzialem strzalki
    do nawrotki na swiatlach, chyba,
    ze chodzi o pętle -taki znak drogowy,
    to i owszem ,
    poza tym nieracjonalny jest przepis o zakazie
    uzywania migaczy awaryjnych w czasie holowania !!
    zakaz jest niebezpieczny, auta holowane poruszaja sie
    wolniej niz reszta i to znacznie,ktos moze w plecy
    wjechac, zaczac trabic, wyrwie sie do wyprzedzania,
    a tu... lina.. buahahaha
    podobnie ostatni w niespodzianym korku na szosie
    wylocie z miasta /wieksze predkosci/ powinien
    migac awaryjnymi !! wtedy nikt sie nie wbije w tyl !!
    bo za pozno sie zorientowal,ze oni stoja a nie jada !!
    jest cos takiego przy jezdzie pociagiem, pociag staje
    na stacji, patrzysz nadal w okno a drzewa jada !!
    a przeciez pociag juz stoi !!
    i
  • ~olo
    (2015-08-12 10:39)
    ogolnie to wszyscy ktorzy sie wloka
    z powodu jakiejs awarii powinni
    uzywac migaczy awaryjnych !!!
    zaoszczedza ludziom nerwow,
    co sie tak wlecze, k..., trabienia
    wyprzedzania i zajezdzania drogi
    z przodu, a masz k... teraz ja ci...
    he,he
  • ~Dupa.
    (2015-08-12 17:59)
    Dupa Jaś i tyle.
  • ~malek
    (2015-09-01 20:41)
    Dowiadujemy się po raz kolejny, że kierowcy nie znają przepisów i wobec tego na każdym kroku zagrożeni są mandatem. Wobec tego mam do ekspertów pytanie w rodzaju "jak się zachować w praktyce". Droga w terenie zabudowanym, dokładniej: dość ruchliwa ulica w mieście. Po prawej stronie zatoka zachęcająca do parkowania. Przed zatoką znak D-18 (parking) z tabliczka wskazującą, że pojazdy mają wszystkimi kołami parkować na jezdni (a nie w zatoce). Szerokość drogi wynosi ok. 7 metrów, a wobec tego pojazd parkujący na drodze skutecznie blokuje pojazdy, które muszą go omijać. Przypadek, o którym piszę, jest wzięty z życia.
  • ~Kafel
    (2015-09-10 11:52)
    nie tylko na drodze jednokierunkowej wolno parkować po lewej stronie. Może autor zapozna się z obowiązującymi przepisami.

Może zainteresować Cię też: