• ~Wesz
    (2015-05-05 13:33)
    Każdy dzień j to nowa ustawa restrykcyjna wobec obywatela , zastanawiam się ,kiedy będą liczniki oddechów . Ustaw korzystnych ubywa , a nowych nie przybywa .Brawo, żegnaj korzystna ustawo .
  • ~szyderca
    (2015-05-05 11:37)
    Nie mają pieniędzy na podwyżki dla mundurowych, więc "stwarzają okazję" by sobie dorobili "wyliczając" prędkość na podstawie starych i niehomologowanych suszarek? Nawet Korwin by tego nie wymyślił...
  • ~Siemowit
    (2015-05-05 10:46)
    Represje, represje, represje. Takie jest obecne polskie "państwo". W normalnym Kraju, dobrze zarządzanym przez mądrych ludzi, którzy stawiają dobro kraju ponad wszystko zaczyna się od EDUKACJI a nie od represji. Wybory 10 maja ! ! !
  • ~KARY KARY TEROR EGZEKUCJE EGZEKUCJE
    (2015-05-05 11:02)
    Czy będą egzekucje publiczne poprzez ścięcie i odebranie majątków za to że mamy samochody?
    DOPROWADZILI DO ZDEPRAWOWANIA SPOŁECZEŃSTWA A TERAZ TERROR
  • ~Ile razy sam łamałeś prawo.p. Komorowski?
    (2015-05-05 11:05)
    Komorowski i ta twoja egzekucyjna terrorystyczna PO chcecie dostać dostać to co wam od dawna sie należy?
  • ~terror mega Godzillii z PO
    (2015-05-05 11:10)
    A obozy pracy dla kierowców już zorganizowaliście w których przyjaciele Komoroskiego z SB/WSI będą nas resocjalizować?
  • ~Aletto
    (2015-05-05 10:49)
    Państwa Policyjnego w wykonaniu PO ciąg dalszy .. Państwo w wersji lansowanej przez PO jest silne wobec słabych i bezbronnych a słabe wobec silnych i ustosunkowanych ;-) .. Nie ma co .. coraz większy "bantustan" budują nam "Hrabiowie z PO" nad Wisłą ;-)
  • ~czytelnik
    (2015-05-05 08:36)
    Następne obfite źródełko dochodów dla cymbałów w białych czapeczkach! To ma być 'państwo prawa'?!!!
  • ~xyz
    (2015-05-07 06:10)
    No nareszcie! Jasne, że trzeba dożywotnio pozbawiać prawa jazdy ludzi, którzy jeżdżą po pijanemu, narażając innych na śmierć czy kalectwo.
  • ~ZOLNIERZ AK ZYGMUNT KAMIENSKI
    (2015-05-11 00:03)
    Bezpieczenstwo na drodze to PODSTAWA- A ZNAIOMOSC PRAW FIZYKI I MATERIALOZNASTWA- I ograniczone zaufanie do sprzetu; Kierowcy sa zle szkoleni- / ksztalceni; - zarowno w SZKOLACH JAK I NA KURSACH;80% - UMIUE WOZIC SIE - CZYLI KARUZELA; I ROZRYWKA- BLEDNA NAUKA KSZTALCENIA; ; TAM IM CHODZI O KASE- A NIE O BEZPIECZENSTWO- TO NOWE- PRAWA PO PO= TO TYLKO WYCHODZI ZE TO JEST = ZLODZIEJOW I DEBILIZ ;PARANOJA :SWIAT= DEBILI UCZONY - AGLUPCY = SAMOBUJCY >>?