• ~mol
    (2015-02-12 19:21)
    wypiłem dwa piwa czy wolno mi przebywać w garażu - czy też moge stracic prawo jazdy- pop...ny kraj i przepisy.
  • ~gap
    (2015-02-12 20:36)
    "Rząd przykręca śrubę kierowcom " - lepiej niech sami zaczną płacić zamiast korzystać z immunitetów .
  • ~PINOKIO DONEK
    (2015-02-12 20:01)
    W 2007 roku niejaki Donad Tusk wrzeszcza l z trybun do narodu polskiego,że tylko premier bez prawa jazdy nie zrozumie kierowcy a polityka PIS-u to dla nich zagrożenie,wysokie mandaty, fotoradary.I coż durni wyborcy głosujący baranim pędem na PO,co teraz powiecie wy dzięki którym macie pracować do 100 lat/już niedługo/.Co Wam zawiniły Wasze dzieci i wnuki,że zgotowaliście im taki los tułaczy po całym świecie.Cóż oni zawinili?
  • ~strefa51
    (2015-02-12 14:35)
    lepsze drogi niech budują a nie najtańszą metodą z przetargu
  • ~Jan Stańczyk
    (2015-02-13 10:53)
    Rząd Tusko-Kopacz tylko to potrafi ,łoić Polaków , największe podatki w Europie ,największe obciążenia dla firm , najwyższe ceny prądu , gazu , benzyny , a durni Polacy ,,zachwyceni" tym rządem !!! gdzie logika,gdzie rozum !!! Propaganda wypłukała mózgi części Polaków !
  • ~ola
    (2015-04-13 06:48)
    WYSTARCZY ZNIEŚĆ NAKAZ JAZDY PRAWĄ stroną jezdni, a nawet zalecać jazdę dowolnym pasem ruchu j to całe szaleństwo skończy się raz na zawsze. Do tego karać za jazdę za drugim pojazdem w mniejszej odległości niż np 10 metrów. Drogowi "kozacy" strzelą sobie sami w łeb, albo zaczną jeździć rozsądnie, tak jak inni
  • ~nic dobrym kierowcom nie grozi
    (2015-02-13 23:03)
    Jest niewiele rzeczy które są robione dla naszego dobra więc chyba należy pochwalić podwyżkę mandatów dla piratów drogowych, oczywiście równo dla wszystkich tzn. dla posłów i rządzących także. Kto jezdzi w miarę przepisowo i nie po alkoholu niczego i nikogo nie musi się obawiać.
  • ~najpierw czytać!
    (2015-02-13 11:24)
    Do Jan Stańczyk - jakie najwyższe podatki, jakie najwyższe obciążenia w Europie?!? ta bzdura głoszona przez libertarian zaczęła żyć wlasnym życiem... poczytaj sobie nt podatków w EU i dopiero powtarzaj oklepane frazesy. Ta płyta jest juz dawno zgrana i niewiele jest w niej prawdy...
  • ~makaron530
    (2015-02-12 20:51)
    MSW to władza wykonawcza, władzą ustawodawczą w Polsce kiedyś był parlament i podpis prezydenta pod ustawą. W państwie prawa, gdy władza wykonawcza stawia się ponad władzą ustawodawczą, to Trybunał Stanu.
    Dzięki roztropności Polaków i wybraniu takich a nie innych rządów, mamy to co mamy. Bezprawie i prywatny folwark POpaprańców..
    Durniami jesteśmy, naj głupszym narodem pod słońcem, choć uwarzamy się za roztropnych. A jak ktoś pisze, że nie łamie przepisów, jest durniem podwójnym, bo ludzi idealnych nie ma.
  • ~slawe.
    (2015-02-13 05:02)
    ciekawe kiedy przykreca srube tym durniom z rzadu sam tolman i ciemniak