• ~lyki
    (2013-01-22 19:55)
    te testy to banał , miałem wrażenie że niektóre pytania są dla inteligentych inaczej , ludzie poprostu nie przyzwyczaili sie do nowej formuły testu a ci co mówią że testy są trudne poprostu nie znają kodeksu drogowego a stare testy wykuli na blachę , teraz trzeba umieć znaleść w sytuacji i zwyczajne odpowiedzieć na pytanie -BANAŁ -PROŚCIZNA.
  • ~Miliana
    (2013-01-22 15:59)
    Zrobiłam sobie ten teścik, fakt trochę długo z tym schodzi, ale nie rozumiem skąd wyszły te bzdury na temat jego nadmiernej trudności. Rozwiązanie go jest banalniejsze niż te poprzednie bo nie dość, że tu są jednokrotne odpowedzi, to jeszcze pytania z filmikamii, które przedstawiają sytuacje opisane w pytaniu, gdzie na końcu każdy znak, którego pytanie dotyczy zostaje wyróżniony i co trudnego w odpowiediz TAK/NIE??? Wcześniej było gorzej- kilka możliwości i mnóstwo bezużytecznego czasu, którego chyba nikt nigdy nie wykorzystał w pełni. Te testy pozwalają wykazać się myśleniem i znajjomoścą przpeisów, a nie setką pytań wykutych na pamięć z książeczki, gdzie na dobrą sprawę większość nawte nie znała odpowiedzi, tylko wiedziałą, które są właściwe (A,B,C)
  • ~aDAM
    (2013-01-22 15:49)
    Strasznie banalny ten test - czy naprawde te pytania sa tak banalne czy to jakas prowokacja ?
  • ~dd
    (2013-01-22 15:46)
    ~Marta
    Masz już prawo jazdy że tak piszesz?

    Nie wiem czy wiesz ale tylko kilkanaście procent zdało nowy test, a to chyba nie świadczy o niczyim lenistwie.
  • ~Krzyś
    (2013-01-22 14:29)
    Brak bezsensownych pytań jakie były , teraz są pytania z drogi i obsługi pojazdu ,dla tych co znają zasady ruchu drogowego to łatwe a ci co się uczyli na pamięć to mają problem . Będzie więcej znających przepisy i myślących kierowców , BRAWO ! Kierowca zawodowy.
  • ~halogen
    (2013-01-22 12:50)
    Popieram CAŁKOWICIE MARTE. a może jeszcze zmiany /mam na myśli wiek i predyspozycje/ w naborze na tzw, instruktorów jazdy jak 19 latek może uczyć 18 latka jezdzić samochodem, a w miedzy czasie wysyłać SMS i słychać muzyki
  • ~agusiak
    (2013-01-22 10:29)
    Racja dlaczego osoby ktore uczyly sie na prawo jazdy na starych zasadach maja teraz zdawac na nowych? wg mnie to jest tylko wykorzystywanie i zabieranie kasy;/ a ludzie sie musza meczyc...ci co sie uczyli na starych zasdach powinni zdawac testy na starych dopoki nie beda mieli egzmainu pozytywnego a ci co zapisywali sie na egzaminy np w grudniu to pozinni na nowych.Ja sie zapisywalam na egzamin w grudniu przed swietami a dostalam termin na luty a juz moglam awno zdac na starych...a dostalam glupi termin:/ pewnie dla swoich znajomych dali lepsze terminy a dla reszty to zapisywali na nowe:? paranoja ...
  • ~Maja
    (2013-01-22 08:52)
    Teorie co prawda miałam w październiku ale powiem wam, że własnie rozwiązałam ten test nie przygotowując się wcześniej do niego i nie uwieżycie wszytskie odpowiedzi poprawne ale nie powiem w niektórych strzelałam bo cieżko było cokolwiek wywnioskować z nieczytelnych obrazków ale nie jest tak zle. Pozdrawiam wszystkich co mają to przed sobą!
  • ~ROMAN
    (2013-01-22 03:15)
    w USA MAMY NA EGZAMINIE 18 ZNAKOW Z 42 PYTAN 23 DO ODPOWIEDZI.
  • ~smiesznie
    (2013-01-21 22:48)
    dobrze ze mam juz prawko:D :D :D :D!
  • ~Michal
    (2013-01-21 16:13)
    materiały sa ogolnodostepne od prywatnych firm, cala nauka na wlasna reke rowniez. Testy sa zdecydowanie prostsze i bardziej intuicyjne, jezeli ktos zna przepisy, a nie uczy sie zestawow na pamiec. Na kursie po nowym roku mialem nowy testy i sa naprawde banalne. Sa puszczane filmy, po ktorych decydujemy czy mozna jakis manewr wykonac czy tez nie. Uczyc sie przepisow, uwazac na jazdach, a egzamin teoretyczny bedzie czysta formalnoscia.
  • ~hassan
    (2013-01-21 10:55)
    Pytania są tendencyjne: który z czterech pasów jest środkowy, wyprzedzanie czy omijanie na pasach jest dozwolone a ruch nie jest regulowany światłami itd. Niełatwo będzie w takiej atmosferze o prawko.
  • ~DIABEŁ
    (2013-01-20 22:59)
    Marta ty ale głupia jesteś nie widzisz że te debile kase na nas robią widać że ślepa kura jesteś.Albo jesteś naprawde głupia albo z rządu tak jak ta reszta DEBILI !!!
  • ~Gość
    (2013-01-20 13:10)
    Debilne Państwo-strach w nim żyć
  • ~Marta
    (2013-01-20 12:12)
    A ja uważam, ze w koncu ktoś zrobil z tym porządek. Nauczyć się na pamięc kilkuset pytań ktore tak naparawde wystarczy raz przerobic i sie pamieta nie jest wielka filozofią. A te wszystkie negatywne komentarze sa wynikiem lenistwa bo zdanie nowego egzaminu w koncu przyniosie jakąś trudność i mam nadzieję, że choć w małym stopniu zmniejszy to liczbę bezmózgich kierowców na ulciach! Poza tym pytania te nie sa wcale takie trudne.
  • ~Bez prawie
    (2013-01-20 11:00)
    Mam pomysł jeżeli oni cos takiego wymyslili to moze kogos bysmy sprawdzili z rzadu czy potrafi zdawac egzaminy teoretyczne,podejrzewam ze 80 procet głopkow by nie zdało bo to by było dla nich za trudne.
  • ~Obserwator patologii
    (2013-01-20 08:26)
    Wszystkie takie zmiany to kasa dla tych co to wymyślili i oto chodzi .
  • ~ice
    (2013-01-19 22:04)
    Te pytanie się nie czymią ani dupy ani kupy ten co to pisał to dopiero baran sam by tego idiota nie zdał wyszyskto tylko dla kasy nasz rząd chce na tym sporo zarobić
  • ~Wrocławianka.
    (2013-01-19 11:22)
    Ja również zrobiłam kurs w strych zasadach - to skandal,że karzą nam zdawać na nowych warunkach - ani materiałów ani bezpłatnego dostępu do nich,a przecież za kurs zapłąciłam i za jedne materiały już też... To chore,że nie ma okresu przejściowego.
  • ~mietg
    (2013-01-19 08:35)
    To swiadczy o przyjaznym panstwie.

Może zainteresować Cię też: