• ~prawko od 69r
    (2013-02-06 16:50)
    Nie jasne sytuacje na 14 i 19 reszta proste
  • ~Kama
    (2013-02-05 13:07)
    No dzisiaj to przegięcie pierwsze 20 pytań na odpowiedź Tak lub Nie banalne a juz na a b c trudniejsze zdażało sie że były 2 poprawne odpowiedzi a mogłes zaznaczyć tylko 1 i co wy na to??? i nie jedno jest takie pytanie tylko napewno więcej... 12pkt mi brakło
  • ~Stawe
    (2013-02-04 14:50)
    Głównym problemem jest dziwny język. Zdaje się, że pytania powinien konsultować filolog polski oraz filozof-logik.
  • ~hm
    (2013-02-03 11:34)
    Ludzie!!! Czytajcie ze zrozumieniem! Nie są to identyczne pytania egzaminu, tylko testowe. Poza tym w Polsce i tak łatwo było zdać egzamin, jak ktoś naprawdę się przyłożył do nauki. Ale u nas większość kandydatów myśli, że po 30 godzinach jazdy wszystko umieją i są najmądrzejsi. Mieszkam niedaleko ośrodka egzaminacyjnego i widzę bardzo często, jak przejeżdżają na czerwonym świetle. I pózniej płacz że egzamin oblany.
  • ~do:~StJ
    (2013-02-02 22:02)
    Facet, na Boga, zostajn w kraju!
    Nie wyjezdzaj za granice, bo tam takich idiotow, jakim ty jestes KASUJA!
  • ~power
    (2013-01-31 11:11)
    Pytania nieprecyzyjne, nie maja nic z poprawa bezpieczeństwa na drodze! Wprowadzają zamęt, są mało czytelne nawet dobre czytani ze zrozumieniem nie wiele pomoże! Radosna twórczość naszej Kochanej władzy PO !
  • ~emeryt29
    (2013-01-31 08:08)
    @St J:wyjątkowo wredny pis-tuman: Co ma PO do egzaminów na prawo jazdy. Jak ci się pis-baranie nie podoba to idź do Rydzyka, on cię oświeci.
  • ~Anonim
    (2013-01-29 21:52)
    Ja uważam że te pytania nie są dopracowane. I zgadzam sie z tym że chcą załatać dziurę budżetową bo to jest skandal żeby taka mała była zdawalność
  • ~kierowca od 20 lat
    (2013-01-29 16:40)
    Pytania są tożsame z testami w poprzednim systemie zdawania, tyle tylko,że jest "tak" "nie". Ale tak samo debilnie niektóre sformułowane, człowiek wie, ale forma pytania jest tak skonstruowana,że robi z człowieka barana.
  • ~StJ
    (2013-01-27 14:08)
    Odwieczna POlska głuPOta!! Najważniejsze w ruchu drogowym są CZTERYmanewry: 1 skręt w lewo, 2 wyprzedzanie, 3 zmiana pasa ruchu, 4 włączanie się do ruchu i one powiny być WYTRENOWANE do odruchów warunkowych!! Te "nowości"wprowadzane przez PO to pic na wodę!! POtrzebne są PO to, żeby DRENOWAĆ kieszenie kierowców!!
  • ~kierowca z 4letnim stażem
    (2013-01-27 13:50)
    pytania są beznadziejnie proste, jednak na 3 nie odpowiedziałem poprawnie. 66/74
  • ~goj
    (2013-01-26 22:33)
    nie sątrudne
  • ~prymurka
    (2013-01-26 13:46)
    Z czego się cieszyć. Ten nowy program to kolejny bubel na siłę forsowany i wprowadzany. Ma na celu ograniczenie ilości kierowców i zwiększenie budżetu. Tylko nikt się na tym nie zastanawia co będzie z 10 lat. Kto będzie jeździł autobusami, ciężarówkami. Ile osób nie będzie miało możliwości podjęcia pracy.
  • ~łowca głow
    (2013-01-25 08:31)
    5 pytanie to patologia mogę wyprzedzać przed przejściem zbliżając się do skrzyżowania z pierwszeństwem przejazdu, śmiechu warte, albo pytanie nr 29 co obchodzi kierującego jaka jest dopuszczalna grubość bieżnika i czym niby ja mam ją zmierzyć, przecież raz do roku samochód poddawany jest przeglądowi technicznemu SO powinna takie życzy sprawdzać i informować kierującego który do niej przyjeżdża. Kolejne debilne pytanie z debilną odpowiedzią to nr 20 - ofiarę należy ułożyć na jakiej powierzchni jak nie płaskiej wypukłej czy wklęsłej, najważniejsze aby ułożyć w pozycji bocznej ustalonej ale na powierzchni płaskiej, każde nosze ratunkowe w karetkach pogotowia są powierzchniami płaskimi i takimi pytaniami robi się ludziom sieczkę w mózgu.
  • ~Babcia
    (2013-01-24 22:38)
    DO Marka-jeśli nie ma nikogo to po prostu jedziesz,a ten z lewej skręca sobie w lewo.
  • ~Babcia
    (2013-01-24 22:30)
    Dałam radę ,plama tylko na poziomie płynu hamulcowego i rowkach w oponach.A prawo jazdy robiłam 40 lat temu.No właśnie.Łatwe dla tych co jeżdżą od zawsze.Gdybym zdawała jako zielona i zestresowana byłoby żle.
  • ~BARTEK
    (2013-01-24 13:39)
    JAK DLA MNIE PYTANIA SĄ TAK SKONSTRUOWANE JAKBYM BYŁ JUŻ KIEROWCĄ OD CO NAJMNIEJ ROKU. I CZY TO BĘDZIE 500/1000 LUB NAWET 3000 TYSIĄCE PYTAŃ KAŻDY JEST WSTANIE NAUCZYĆ SIĘ TEGO JEŚLI PYTANIA BĘDĄ OGÓLNIE DOSTĘPNE. A WORD I PAŃSTWO NIE UDOSTĘPNIA BO CHCE JAK NAJSZYBCIEJ I NAJŁATWIEJ ZAŁATAĆ DZIURĘ BUDŻETOWĄ !!!
  • ~Zaskoczony
    (2013-01-23 12:48)
    Zaskoczyła mnie odpowiedź na pytanie 5: czy to oznacza, że można wyprzedzać pojazdy przed i na przejściu dla pieszych ?
  • ~hmm
    (2013-01-23 01:34)
    Ten test wydaje sie w miare latwy - poziom trudnosi chyba jest nawet nizszy niz w poprzednim systemie (brak wielokrotnego wyboru).
  • ~mkmk
    (2013-01-23 00:26)
    to chyba jakieś żarty.. wystarczy użyć trochę mózgu i się zda bez problemu,,, ludzie juz tak nie panikujcie, bo w zupelnosci nie ma o co..

Może zainteresować Cię też: