Urzędnicy wydziałów komunikacji piszą gorzki list do ministra Sławomira Nowaka

| Aktualizacja:

„Czy Pan Minister ma pewność, że z pomocą właściwych współpracowników kieruje Ministerstwem Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej?” – takie pytanie stawiają przedstawiciele Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Wydziałów Komunikacji (OSPWK) w liście otwartym do ministra Sławomira Nowaka.

wróć do artykułu
  • ~Jackie X
    (2013-02-27 13:48)
    Bez komentarza bo jest bardzo mocny (wirtualnie)
  • ~niezadowolony
    (2013-02-26 19:19)
    tak jest i bedzie ludzie czas na ruch spoleczny wyjdzmy na ulice
  • ~rudy
    (2013-02-26 16:49)
    a czy ten nieuk i matol nowak Umie czytac
  • ~Lequa
    (2013-02-26 13:53)
    Kiedy Politycy robią okresowe Badania Lekarskie ??? Może warto wiedzieć kto jest zdrowy na umyśle a kto nie ???
  • ~kobita
    (2013-02-26 12:33)
    co wy z tym modelem

    przecież on ma ryja jak rozplaszczony melon, jeszcze z tym uśmiechem wygląda jak niepełnosprawny...
  • ~Max
    (2013-02-26 12:14)
    W PKP PLK Sławomir Nowak utworzył wiele niepotrzebnych, a dobrze opłacanych etatów dyrektorskich. – Gorzej niż w PRL‑u. Brakuje jeszcze tylko dyrektora od nadawania stanowisk kierowniczych. W innych spółkach PKP jest podobnie – mówią pracownicy PLK.

    Dyrektor projektu ds. koordynacji i integracji strumieni projektowych, zarządzania komunikacją wewnętrzną, koordynacji procesu wymiany informacji, ds. monitorowania funkcji wsparcia zarządu. To tylko kilka z 82 stanowisk dyrektorskich w samej spółce PKP PLK.
  • ~Wioska
    (2013-02-26 11:39)
    Donald lecą ci sondaże .. ?? Podziękuj NOWAKOWI !!!
  • ~rom
    (2013-02-26 11:32)
    a Nowak POskacze jak jego ulubiony bohater SHREK i POwie walcie sie lemingi i tak bedziecie na mnie głosowac,
  • ~polski Gułag
    (2013-02-26 11:31)
    Sekretarz Nowak zawsze ładnie pozował. Taka metoda politbiura - "ludzki Pan"!
    Partia umiejętnie tworzy ludzi "z teczkami". Przykład - Boni. Związkowa gaduła, amator od informatyki.
  • ~emeryt
    (2013-02-26 11:20)
    a jak len tusk zrobil ministerm modela to tak jest len sie cieszy ze kumpel ma kase a kierowcy cierpia
  • ~mamoniowa303
    (2013-02-26 10:46)
    z taką twarzą to na Planetę Małp !
  • ~Zero
    (2013-02-26 10:32)
    Nowak się zapisał przed wyborcami jako ten który nic nie umie tylko potrafi wyłudzać od obywateli pod płaszczykiem fotoradarów pieniądze !!!
  • ~mysza
    (2013-02-26 10:18)
    Polityka kadrowa ludzi styropianu daje efekty. Narcyz Nowak potrafi niewiele, podobnie jak Kominiarz Tusk ale mniemanie o sobie ma wybujałe. Braki w umiejętności zarządzanie obecna ekipa przykrywa nachalna propagandą która jednak przegrywa w konfrontacji z rzeczywistością. POpaprane Palanty !!!
  • ~Petr
    (2013-02-26 09:44)
    Polska rzadza ludzie po historii i polonistyce.Efekty jakie sa wszyscy widza.Ci ludzie nie posiadaja zadnych kompetencji do kierowania panstwem wlacznie z Tuskiem ktorego najwiekszym osiagnieciem jest malowanie kominow i syn Bak.
  • ~sem
    (2013-02-26 09:32)
    Jak od rana widzę te pyski to minie w żołądku ssie.
  • ~gość
    (2013-02-26 09:25)
    Na Berdyczów se piszta!!!
  • ~smutek
    (2013-02-26 09:25)
    czemu reżyser Wajda nie nakręcił filmu o budowie autostrad a premeier nie wysłał ministru Nowaku na wręczenie oskarów? Jaka tam operacja argo? u nas drogi zbudowali - toż to największy skok cywilizacyjny to dopiero jest ARGo! galaktyczne w dodatku.
  • ~faun
    (2013-02-26 09:24)
    Narcyz - Patrzy w lustro i ma erekcję!
  • ~Romek
    (2013-02-26 09:14)
    Nowak to facet, który nic nie umie. Poza PO, sejmem i rządem byłby nikim.
  • ~Bulba
    (2013-02-26 09:09)
    A czego spodziewać się od tej twarzy nieskalanej myślą?