Rewolucja w prawie! Mandaty wyższe o 100 procent i obowiązkowe zimówki

Politycy z PO znowu majstrują przy przepisach drogowych. Zmiany dotyczą wprowadzenia nowych limitów prędkości i obowiązku zakładania "zimówek" - tu wzorują się na Niemcach. Jest też rewolucyjny pomysł na bardziej bezwzględne karanie kierowców.

wróć do artykułu
  • ~Zgrywus
    (2013-03-23 01:42)
    Z tego wszystkiego to najbardziej podoba mi się obowiązek zatrzymywania auta , gdy pieszy zbliża się do przejścia Będę sobie podchodził i odchodził , odchodził i podchodził i cieszył się.A samochodziki muszą się grzecznie zatrzymać przed przejściem. Proponuję zastosować taką zabawę w Warszawie w godzinach szczytu- oczywiście tam , gdzie nie ma świateł. Ale się będzie działo. Już widzę te korki od przejścia do przejścia. A z pretensjami to do macherów od przepisów.
  • ~zever
    (2012-11-04 19:06)
    tak ja mam bezpłatne autobahny w niemczech wschodnich.pozdro z prenzlau.i prace na miejscu w drogówce niemieckiej przy remontach dróg.
  • ~POlicyjne ,,państwo''
    (2012-10-22 13:19)
    POlicyjne cwaniaczki i największe nieroby w POLSCE już się cieszą!Będzie kasa dla POmiotów i dla nich na POdwyżki!
  • ~Wprowadzić MANDATY ZA ODDYCHANIE!
    (2012-10-22 12:54)
    PO-ciągi POprowadziły do takiej NĘDZY w kraju że niedługo POzabierają świnią koryta!.I każą im PŁACIĆ za ZIMOWE ŻARCIE!
  • ~Marysia
    (2012-10-19 14:47)
    Bublewicz chce te przepisy dla siebie bo ma stacje obsługi samochodów w Olsztynie ! Fajnie można sobie napędzać klientów.
  • ~Bader
    (2012-10-12 01:23)
    Rząd szuka pieniędzy wszędzie gdzie tylko można. Generałom odebrać nie sposób. Kolegom w sejmie nie wypada. Ciotce z Pruszkowa, za chudy w uszach. Pozostają barany za kółkiem, emeryci i renciści. Te ostatnie dwie grupy sa ostoja państwowości, niezależnie od panującej nam miłościwie opcji. Mówiąc wprost gdyby nie stare dziady i nic nie mogący z pieśni Boże coś Polskę zostało by tylko Boże coś. Resztę by szlag trafił. Jedynym ratunkiem jest sięgnąć po rady dziadka H. Tylko ta opcja daje 99% gwarancje trzymania za mordę wszystkich złodziei.
  • ~Albercik
    (2012-10-12 00:34)
    średniego wynagrodzenia to większość Polaków nie widziało na oczy
  • ~kaszanka aszanka
    (2012-10-11 17:05)
    Pojedz Emerycie do Norwegii to zobaczysz autostrady jak świnia niebo,a radary...i owszem.
  • ~kk
    (2012-10-11 14:21)
    za wprowadzanie idiotycznych przepisow przez poslow obnizac im pensje o 70 %--moze by zmadrzeli i dziesiec razy zastanowili sie nad swoim debilstwem
  • ~Pierrot.2
    (2012-10-11 11:20)
    do emeryta:
    Na mnie niech nie liczą, nie pomogę w takim sposobie łatania dziur w budżecie, nie wiem jak Ty? ;)
  • ~mrozek
    (2012-10-11 11:19)
    obnizyc baranom z sejmu pensje to srednia krajowa spadnie, i mandaty beda nizsze
  • ~MArcc
    (2012-10-11 11:16)
    emeryt:
    co ma jedno do drugiego???
    miedzy ustrzykami dolnymi a gornymi tez potrzebna jest autobana???
    jedź zgodnie z przepisami to nie zabulisz, proste???
  • ~gonzo
    (2012-10-11 11:13)
    Możecie wybrać w następnych wyborach:
    1. PO, PSL, SLD, RP - tragedia narodowa
    2. PiS - stagnacja narodowa
    3. UPR; KNP - rozwój narodowy
  • ~nieogłupiony
    (2012-10-11 11:07)
    Dodam że ja zawsze mam założone na swoim aucie opony całoroczne i co te też trzeba zlikwidować toci porlamentarzyści z bożej łaski nawet nie wiedzą że takie są produkowane dzięcioły wszyscy z tej komisji wejdżcie na drzewo kruki straszyć.
  • ~nieogłupiony.
    (2012-10-11 11:03)
    Tote babsko bublewiczowe niech już odejdzie z parlamentu i idzie do kuchni tam jej miejsce, zapomiała jak bw Olsztynie za ewidentne złamanie przepisu drogowego machała policjantom immunitetem i piszczała że nie zapłaci chyba 200 zł. Jedzie babsko na nazwisku ojca którego bardzo szanowałem a ogłupali wyborcy ciągla na nią głosują, LUDZIE OBUDŻCIE SIĘ.
  • ~emeryt
    (2012-10-11 11:01)
    Po raz kolejny szuka się pieniędzy w kieszeniach kierowców - gdzie jest drugi taki kraj w Europie gdzie zamiast budować autostrady stawia się radary twierdzenie że chodzi o podwyższenie bezpieczeństwa to czysta kpina to tylko sposób na łatanie dziury budżetowej.
    Mandaty oczywiście dyscyplinują ja proponuję mandaty proporcjonalne do wysokości zarobków, poseł zarabiający dziesięć tysięcy i 70% wynagrodzenia emeryt z tysiącem złotych i 70% jestem ciekaw czy osły posły tak ochoczo by pracowały nad uchwaleniem takich stawek
  • ~qwerty
    (2012-10-11 11:01)
    Ludzie trzeba rozgonić ten sEJM !!!
  • ~ulka
    (2012-10-11 10:55)
    proponuje obnizyc pensje posłom.
  • ~dość idiotyzmu i zamordyzmu
    (2012-10-11 10:55)
    zamordyzmu ciąg dalszy, kolejne idiotyczne przepisy !!! mam obserwować droge czy licznik prędkości !!! po co te nalepki, w dobie systemów informatycznych milicja nie wie kto nie jest ubezpieczony? co to znaczy zbliża się - jest metr, 2 czy 3 od przejścia
  • ~wacek
    (2012-10-11 10:51)
    Moze jeszcze opony wiosenne i letnie?

Może zainteresować Cię też: