Bomba w prawie drogowym! Oto zupełnie nowe przepisy dla kierowców

| Aktualizacja:

Rząd Donalda Tuska wrzucił w przepisy ruchu drogowego granat! Za kierownicą będzie zupełnie inaczej niż do tej pory. A rewolucja zmiany zaskoczą wszystkich kierowców bez wyjątku - i tych obecnych, i tych przyszłych...

wróć do artykułu
  • ~Bartas
    (2012-06-04 12:30)
    Kara za zbyt wolną jazdę? Chyba tylko na autostradzie, bo na drogach miejskich nie ma minimalnego limitu prędkości.
  • ~10 danek
    (2012-06-04 12:12)
    do wszystkich tych ktorzy wypisuja bzdury o panstwie policyjnym. Sprawdzcie najpierw jakie kary sa w innych krajach. Proponuje wycieczke do Szwajcarii albo Skandynawii. A moze to tez sa kraje policyjne?
  • ~kicha
    (2012-06-04 12:07)
    pl dopek zaplaci wszystko i zabiora mu punkty karne hhhee a elyta typu po pis psl sld dalej bedzie sie slizgac na dopie polaków hhhhe ,,,
  • ~FMan
    (2012-06-04 12:05)
    Egzamin jako kara jest absurdem. Egzamin ma obiektywnie sprawdzić umiejętnośći i znajomość przepisów. Tych nie brakuje przekraczającym dopuszczalną prędkość czy parkującym na kopertach, czy wyprzedzającym w miejscach niedozwolonych. Prawodawca widać zakłada, że zdawanie egzaminu będzie wystarczająco uciążliwe, by stanowiło dotkliwą karę. Pewnie to prawda, ale nie tędy droga!
  • ~WuKa
    (2012-06-04 12:01)
    Dlaczego za cofanie na autostradzie są punkty karne? Przecież prawo nie działa wstecz. Paranoja z paralelą i odrobiną paralaksy.
  • ~Pawlak odpowiedz.
    (2012-06-04 12:00)
    Aby wdoić z ludzi kasę każdy pretekst jest dobry. To jest spoób nie na poprawe bepieczeństwa tylko na branie kasy za nic. A benzyna za ile będzie złodiejska Palatformo?
  • ~wowa
    (2012-06-04 11:58)
    eksperci podpowiadam - walenie konia też rozprasza
  • ~DORIS
    (2012-06-04 11:50)
    No I macie państwo POLICYJNE.
    Nie to PIS był zły. No to macie.
  • ~poznaniak55lat
    (2012-06-04 11:46)
    Na nic się zdadzą nowe przepisy jeśli nie będzie odpowiednia ilość policjantów na drogach.Samochód już mam z 35 lat i tylko za komuny byłem kontrolowany.Obecnie ujrzeć policjanta poza miastem graniczy z cudem.I dlatego na drogach mamy tak a nie inaczej.Policjant jest owczarkiem i ma pilnować stada a jak go nie ma owczarnia robi co chce.
  • ~Jan
    (2012-06-04 11:39)
    Bardzo dobrze! Najwyższy czas! Popieram zmiany!
  • ~pablo55
    (2012-06-04 11:42)
    A gdzie tu ta bomba?
  • ~Prezes
    (2012-06-04 11:35)
    A może jakieś bonusy dla tych, którzy nie łamią przepisów np. tańsze ubezpieczenie. To byłoby motywujące do ich przestrzegania. Tylko że w obecnych realiach stosuje tylko kij zamiast marchewki.
  • ~mały0000
    (2012-12-01 18:25)
    Kto zmusi święte krowy do przestrzegania przepisów i kiedy.Np przestrzeganie zasad parkowania i zatrzymywania na zakazie i na przystankach komunikacji publicznej.

Może zainteresować Cię też: