Nowe obowiązki! Tak PO chce ograniczyć prawa kierowców

| Aktualizacja:

To nie żart! Politycy z partii Tuska znowu majstrują przy limitach prędkości na polskich drogach. Nowe pomysły zmian dotyczą też bardziej bezwzględnego karania kierowców i… zielonej strzałki.

wróć do artykułu
  • ~szoks
    (2012-05-28 21:25)
    głupie pśity nie często nie mając nawet prawa jazdy mają decydować o przepisach ruchu drogowego ? Paranoja !!
  • ~wnerwiony wyborca
    (2012-05-28 21:13)
    POsłowie PO ciągle chcą nas obywateli uszczęśliwiać na siłę , nie wiem jak inni się na to zapatrują ale ja proszę rządzących ... odwalcie się odemnie ! Ja obiecuję że w najbliższych wyborach zrobię coś w tej sprawie !
  • ~bolek
    (2012-05-28 20:44)
    slusznie tylko poslowie moga przekraczac szybkosc i oczywiscie wszyscy z rzadu ich to prawo nie dotyczy oni sa ponad prawem
  • ~Maryś
    (2012-05-28 21:01)
    Zabronić jazdy w słoneczne dni będzie mniej wypadków !!!
  • ~lis
    (2012-05-28 21:01)
    ta pani kidawa blonska to nie tylko Poliglotka ,gdyby dziadkowie i pradziatkowie wiedzieli co ta mazepa wyprawia w platformie to by sie w grobach POprzewracali ,z kond nikond to jednak historyczne nazwiska ale oni walczyli o Polske prawdziwa i i patriotyczna a ta zolza ma dzis Powiazania BOZE POzal sie ,a na widok tuska dostaje erekcji i te oczy
  • ~der
    (2012-05-28 21:10)
    Zacisnąć zęby i czekać do wyborów i oby nie sfałszowali.
  • ~Kemor
    (2012-05-28 20:57)
    Ciekawy jestem skąd posłanka ma takie informacje że z powodu niezatrzymania sie na zielonej strzałce Policja odnotowała wzrost wypadków. Proszę o konkretne dane a nie widzi mi się. A mi się zdaje że połowa posłów nie powinna przebywać w sejmie. A wprowadzenie obowiązkowej jazdy na światłach poprawiło bezpieczeństwo???. Tak można gdybać do usranej śmierci. Trzeba zrobić rzetelna analizę wypadków drogowych a potem dostosować prawo.
  • ~klarneta
    (2012-05-28 20:56)
    Dodam- bezwzglednie karac, za niezatrzymywanie sie przed PASAMI dla PIESZYCH.
  • ~No coz wszytko co mowil i mozwi o Kaczynski to mow
    (2012-05-28 20:45)
    Ot taki tik socjotechniczny robi to o co oskarzamy innych.
  • ~KIEROWCA
    (2012-05-30 12:26)
    Juz samo nazwisko mówi za nią że to bubel na siłę wyszukany z tymi strzałkami ,a moze wymyśli jeszcze ,żeby swiatła całą dobe były czynne !!