Nowe obowiązki! Tak PO chce ograniczyć prawa kierowców

| Aktualizacja:

To nie żart! Politycy z partii Tuska znowu majstrują przy limitach prędkości na polskich drogach. Nowe pomysły zmian dotyczą też bardziej bezwzględnego karania kierowców i… zielonej strzałki.

wróć do artykułu
  • ~Eljot
    (2012-05-29 09:38)
    sprawa jest prosta należy naszą zielona strzałke zamienic na niebieską i nie bedzie sie mylic
  • ~wacuś
    (2012-05-29 07:54)
    Co na to nasz znakomity Premier, który zna się na wszystkim. Te baby niech zajmą się: kuchnią, rodzeniem dzieci, bozią (o rozum się trza modlić).
  • ~prawo jazdy wydawać od 24 roku
    (2012-05-29 07:11)
    życia i obowiązkowe badanie (dla wszystkich) na ADHD !!!
  • ~zosienka
    (2012-05-29 07:03)
    Takie małe pytanko. Czy to prawo będzie obowiązywało wszystkich, czy tylko tych bez imunitatów.
  • ~jazu
    (2012-05-29 06:49)
    "Kidawa-Błońska uważa, że te zmiany mogą poprawić bezpieczeństwo ruchu drogowego"

    Zmniejszenie predkosci do ZERA spowoduje znaczna POprawe bezpieczenstwa - KIDAWA...
  • ~Kazik
    (2012-05-29 06:21)
    w Polsce jet dwa razy wieksza wypadkowosc niz na zachodzie,najwyzszy czas zeby zaostrzyc przepisy,
    dziwne ze PISowcy sa za wprowadzeniem kary smierci ale za chaosem na drogach.
    to co w koncu pisdzielce?
  • ~Przypominam
    (2012-05-29 00:32)
    Wybralscie PO (holote) wienc macie SZAMBO ...WSZEDZIE w podziece.!!!
  • ~nieleming
    (2012-05-29 06:05)
    oczywiście narzędzia POmiarowe będą odPOwiednio wypaczone, żeby 40 km/h wyszło 51 km/h i mandacik, a POlszewickie pieski ze sraży miejskiej ochoczo skoczą ci do gardła obywatelu lemingu :))
  • ~itd
    (2012-05-29 05:44)
    Po receptach,autostradach,kolei,Acta i emeryturach wygląda na to że to PO szaleje jak pijani z brzytwą , jak to ukrócić się pytam ?
  • ~kierowca
    (2012-05-29 01:57)
    debilizm.proponuje pani posel aby wprowadzila prawo nazdy na` taczke.
  • ~grumpy
    (2012-05-29 01:26)
    pani bublewicz, w cywilizowanych krajach w ktorych mialem okazje pomieszkac, to oprocz zielonej strzalki sa migajace zolte swiatla ostrzegawcze, jezeli na przejsciu dla pieszych wlacza sie zielona swiatlo (migajacy zolty sygnal zainstalowany na sygnalizatorzxe dla pieszych wlacza sie na krotko przed zielonym sygnalem aby kierowca mogl zareagowac) ale dla naszych inzynierow ruchu po szkolach w moskwie takie rzeczy sa niewyobrazlane, zreszat i tak nie ma pieniedzy w tym kraju na nic
  • ~PIRAT-30 na godz
    (2012-05-29 00:41)
    takie wariatki /PO// POEINNO SIE TOPIC ZARAZ PO URODZENIU
  • ~Seb
    (2012-05-29 00:41)
    No to jest teraz najważniejsze gdy sypie się cała gospodarka. Przygłupy z PO
  • ~?
    (2012-05-28 22:18)
    idiotow trzeba odsunac od wladzy.
  • ~wojtek
    (2012-05-28 21:59)
    Zlikwidować wszyskie imunitety,żeby przepisy prawa dotyczyły wszyskich,bo w tej chwili to się widzi tylko zwykłych użytkowników,a ci co mają uprawnienia jadą jak tylko chcą i wtedy niech ktoś mądry przyjży sie przepisom natomiast panie niech sie zajmą gotowaniem bo to im lepiej wychodzi
  • ~Lesio
    (2012-05-28 21:59)
    Ależ głupie baby z Peło...
  • ~PW
    (2012-05-29 06:03)
    To jest tak jak tępe baby biorą się za rządzenie.
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<<
    (2012-05-28 20:36)
    NIE TAK DAWNO SZEF MAFII - tusk ZARZUCAŁ PIS ZA ICH RZĄDÓW ŻE NA DROGACH JEST ZA DUŻO RADARÓW ...MAFIA SZYBKO ZAPOMNIAŁA .
  • ~asazpodlasa
    (2012-05-28 20:38)
    Pacany! To dobre zmiany. Miasto to nie tor wyscigowy z zabudowaniami. inna sprawa jak bedzie z egzekwowaniem tych przepisow.
  • ~Nieskubany
    (2012-05-28 20:32)
    Podobają mi się te tereny zabudowane. W jednym miejscu dwie chałupinki przynajmniej 100 m. od drogi i 50 km na godzinę, w innym parę kilometrów dalej przy tej samej drodze dom przy domu i ograniczenie do 70 km. Więc wszystko to zależy od widzimisię osób, które o tym decydują. Popieram walkę z piractwem ale wiele z tych działań jest podyktowanych chęcią ściągnięcia kasy a nie zwiększeniem bezpieczeństwa. Już dziś można było przeczytać w necie, że za mało ściągnięto kasy z mandatów, ledwie parę % tego co Rostowski zaplanował. Trzeba więc kombinować dalej jak skubać ludzi.

Może zainteresować Cię też: