• ~raf
  (2017-10-31 10:59)
  Ile zapłacimy i gdzie jest najtaniej warto sprawdzić na kalkulatorze cuk
 • ~impo
  (2017-10-31 17:44)
  a jak ważn jest silnik w przypadku kupowania oc w ubezpieczalniach w których cena składki jest zależna od stylu jazdy?
 • ~tropiceldurniow
  (2018-06-15 22:16)
  W krajach ucywilizowanych (polski proszę do nich nie zaliczać) pojazdy elektryczne lub hybrydy mają przywileje na wjazd do centrum miast, nie płacą za parkingi, mają niższe OC i ubezpieczenie. W wolandii wszystko stoi na głowie: palenie węglem jest OK, jazda dyzlami pochodzących z rynku wtórnego (taki second hand) z wyciętymi filtrami jest COOL, ale już hybryda czy elektryk jest Beee bo do wytworzenia czy eksploatacji zużywa więcej energii którą produkuje się z wungla, a tu brak jest elektrowni jądrowej (uzasadnienie mejscowych Lomonosowych i Newtonów :)). Teraz wielcy geniuszy chcą jeszcze droższego OC dla takich pojazdów :) Ten kraj nigdy nie rozstanie się z wozem drabiniastym bo mętalnie jest upośledzony.
 • ~Józef
  (2018-11-27 15:04)
  Mam samochód z hybrydą ,małe zużycie paliwa w ruchu miejskim jadę na elektrycznym silniku a mimo to płacę OC takie samo jak inne samochody tej samej pojemności,które kopcą i niczym się nie przejmują. Pytanie czy warto dbać o środowisko czy też nie.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.