• ~Swinton
    (2014-10-16 10:28)
    A jak zaoszczedzic jeszcze wiecej?
    Tankowac i nie placic?
    Nie - sprzedac grata i kupic rower lub elektryczny skuter.
  • ~Szewc Kilinski
    (2014-10-16 16:18)
    ~iza 2014-10-16 15:31

    proste jak cepy ,

    a tu a eksperci się 'wypowiadają'
  • ~rx8
    (2017-02-04 21:18)
    Powodzenia przy wanklu hehe
  • ~witek
    (2014-10-28 19:06)
    ja zmienilem auto z kredytem w Getin, nowsze technologie pala mniej
  • ~utrix
    (2014-10-25 19:26)
    Jak chce się oszczędzać paliwo to najlepiej kupić sobie samochód z napędem hybrydowym. Np. Priusa i wtedy mamy niskie spalanie.
  • ~kajot551
    (2015-03-31 08:43)
    OKRADANIE TO PIERWSZY STANDART I PIERWSZE PRZYKAZANIE MAFII PO
  • ~Rajdowiec wyga
    (2014-12-13 12:51)
    Ja zatankowałem bak do pełnego fula i przez 2 tygodnie nie ubyło nawet 2ml - sprawdzam codziennie podczas kiedy zaglądm do garażu .
    wymyty OPLIK STOI SPOKOJNIE a i opony się nie zużywają polecam ten wypróbowny bardzo skuteczny sposób
  • ~jasiek
    (2014-10-21 14:54)
    Pisobolszewicy przewidzieli ,że podczas rządów PO paliwo będzie po 5 zł. Prorocy czy co?
  • ~GM
    (2014-10-16 16:15)
    i jechać jak plebs 40km na godzine i blokowac drogi
  • ~kierowca bombowca
    (2014-10-16 07:05)
    ...dojeżdżając!!!
  • ~iza
    (2014-10-16 15:31)
    "Jak płacić o 20 proc. mniej za paliwo?" -- wystarczy zrobic 20% mniej kilometrów !!!
  • ~takiTam
    (2014-10-16 13:16)
    Przed wizytą na stacji przykręcić blachy znalezione w rowie. Oszczędność do 100%
  • ~przywalmi
    (2014-10-16 13:00)
    ..
  • ~Edddo
    (2014-10-16 10:46)
    oszczędności mile widziane :) u nas w firmie mamy auta w leasing i jeszcze sprzęt it też - leasing plus takie mniejsze rzeczy oferuje w leasing, więc wychodzi taniej. Co do pojazdów to opłąca się też wejsc w jakis program lojalnosciowy stacji benzynowej - bedzie taniej. no i zamontować monitoring ;)
  • ~sp
    (2014-10-16 09:54)
    Prawie prawda, ale przesadne trzymanie się niskich obrotów radykalnie zwiększa zużycie silnika. Przesadne posługiwanie się redukowaniem biegów przy każdym hamowaniu prowadzi do przyspieszonego zużycia "mechanizmu" zmiany biegów.
  • ~Kryzys
    (2014-10-16 09:37)
    Kuźwa robię prywatnym autem 1000 km w miesiącu, mam w de te 7 złotych.
  • ~chłop ze wsi
    (2014-10-16 08:15)
    Na każdym przejściu z sygnalizacją świetlną zielone światło dla pieszych, przed zmianą na czerwone "mruga" - wieśniaku.
  • ~Adam
    (2014-12-29 05:04)
    Fajne porady!!! SUPER!!! Jeździj na najwyższy7m biegu przy 1500-2000 obr. i miej w aucie dwu-masę to zobaczysz jak wychodzi tanio!! Ale nie na stacji paliw lecz w servisie!!!