• ~helmut
    (2012-09-25 17:19)
    uderzaja nowymi cenami pradu
  • ~fPiSdu!
    (2012-09-25 18:29)
    I GDZIE TA REWELACJA ?
  • ~mk
    (2012-09-25 20:51)
    Ciekawe czy oprócz kierowcy i butli na gaz, zmieści się ktoś albo coś więcej?
  • ~martel79
    (2012-09-25 20:25)
    Uf, już myślałem, że ruszy niemiecka ofensywa wojskowa.
  • ~oh
    (2012-09-25 20:45)
    Kolejny debilny tytuł - tradycyjnie w dziale motoryzacja
  • ~Ala
    (2012-09-25 21:49)
    Jeśli na 100 km zużywa 3,6 kg to w zbiorniku musi mieć co najmniej 3,6kgx4=14,4kg +5% i taka musi być pojemność jego zbiorników na CNG aby na CNG miał zasięg 400km
  • ~miras
    (2012-09-25 22:13)
    rewelacja jest, na pierwszym slajdzie, chodzi o sposób produkcji paliwa jako elementu systemu energetycznego sieci smart grid,
    niestety ludziki pracujące w portalu zupełnie nie są fachowcami w żadnej konkretnej dziedzinie, stąd brak konkretów i te bredniowe tytuły...
  • ~papkin
    (2012-09-25 22:41)
    ale przygłupto pisał - jak zwykle w tym dziale
  • ~debil do debila
    (2012-09-26 01:11)
    "... Każdy z nich jest o ok. 27 kg lżejszy..." od autora artykułu który waży 220 V
  • ~Inspektor Higieny Umysłowej
    (2012-09-26 05:13)
    Gdyby kogoś zapytać, czy uczciwe jest pożyczanie komuś czegoś, czego się nie posiada, albo zapytać, czy kiedykolwiek zgodziłby się poprosić o coś takiego w formie pożyczki i jeszcze zapłacić od czegoś takiego lichwiarski procent - to by się taki ktoś popukał w czoło i nawyzywał pytającego od kretynów!

    A jednak ludzie masowo pożyczają nieistniejące pieniądze od "instytucji" kredytowych, które na udzielane przez siebie "pożyczki" mają 2-procentowe pokrycie w gotówce, a swój "zysk" generują ze ściąganego z kolejnych frajerów (w ciężko zapracowanej przez nich gotówce!) lichwiarskiego oprocentowania, po czym za tę gotówkę prezesi tych charytatywnych i zawsze gotowych do usług "instytucji" prowadzą hulaszcze życie, kupują nieruchomości i złoto, a nieistniejące wirtualne "pieniądze" z bankowego komputera przeznaczają na kolejne "kredyty" dla następnych skwapliwie się o nie dopraszających rzesz frajerów!

    Czy Wam to coś przypomina z życiorysu własnego lub Waszych znajomych i z dziejów państwa, w którym żyjecie?

    A może ktoś z Was wziął kiedyś kredyt we "frankach szwajcarskich" i niedawno odwiedził go "polski" komornik?