Prześwietlili 1000 stacji paliw w Polsce. Zobacz, gdzie jest najgorsza benzyna, olej napędowy i gaz LPG [NOWA czarna lista]

| Aktualizacja:

Inspekcja Handlowa po skontrolowaniu niemal 1000 stacji w całej Polsce opublikowała raport opisujący jakość paliw. Które stacje omijać z daleka? Zobacz NOWĄ listę...

wróć do artykułu
  • ~BOBBY BROWN
    (2017-11-22 21:08)
    Ja bardzo zadko tankuje na p o l s k i c h stacjach benzynowych a juz calkowicie omijam stacje no-name,tankuje na : BP,SHELL,ARAL,STATOIL Stacje na ktorych chrzczone jest paliwo to 99 % stacje P o l s k i e,a co ciekawostka ponad polowa to stacje panstwowe..No coz P R L ma sie dobrze.
  • ~bambuko
    (2016-08-25 14:58)
    Od kilku lat co pół roku media piszą o kontrolach ale nigdy o oszustach i złodziejach. Gdzie wykaz ?!?!?!?!?!?!?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~konsument
    (2016-08-24 19:23)
    Nikt sobie nie zada pytania skąd oszuści biorą to co tam do tych paliw dolewają? Przecież paliwo to nie wino czy wódka, które można domowym sposobem podrobić.
  • ~amelie2
    (2016-08-20 17:49)
    Dlaczego nie sprawdzali dystrybutorów? Jak się leje np. 15000 l/ 24 godz. to niezauważalne przez kierowcę 1 - 3 % różnicy miedzy ilością rzeczywistą paliwa a wskazaniami dystrybutora daje 150 do 450 litrów "zysku" dla właściciela stacji. Na jakości paliwa dorabiaja hurtownie paliw, a nie stacje benzynowe. Taka kontrola to działanie.pozorowane i bez sensu.
  • ~wir
    (2016-08-18 09:08)
    Takie badania są potrzebne, ale prowadzone stale, a nie akcyjnie. Za tydzień na stacji benzynowej może być zupełnie inne paliwo, o innych parametrach i od innego dostawcy...
  • ~Gieny
    (2016-08-18 01:01)
    Dzisiaj na bp do pustego zbiornika weszło 55l s zawsze wchodziło 60-64... Szok!!!
  • ~Głuchy Snajper
    (2016-08-17 21:54)
    Nic tu nie słyszę na temat wysokich (BARDZO DOTKLIWYCH) kar finansowych nałożonych na oszustów i na temat zgłoszeń do prokuratury i wszczętych śledztw! A chętnie bym sobie postrzelał (we w r e d n e ryje) z liścia!
  • ~CC
    (2016-08-17 14:35)
    ..jak zwykle wielki przekręt i wyciąganie kasy od ludzi......ja jak zechcę to sama sobie zrobię trzeci filar....i do tego żaden Morawiecki nie jest mi potrzebny ....liczyc potrafię....a na zwykłych lokatach zyskuję więcej niż w OFE czy jakimś tam filarze który za jakiś czas okaże się do kitu tak jak ofe. Pt. Morawiecki składaj pan swoje propozycje swoim dzieciom i wnukom ....jeżeli przegram to na własny rachunek ....!
  • ~Konsument
    (2016-08-17 13:50)
    Gdzie jest wykaz nieuczciwych firm ?
  • ~galazka
    (2016-08-17 11:43)
    I co to daje taka akcja ? Dlaczego w RFN nie oszukują ? Czy wszędzie gdzie złodziejstwo to Polacy ? Wiem co to benzyna ochrzczona , wziolem na stacji tesco w swiebodzinie, w zimie 2015r , odbilo mi się czkawką fiannsową

Może zainteresować Cię też: