Oto nowa czarna lista stacji paliw! Wyniki są zatrważające

| Aktualizacja:

Zniszczony silnik, korozja, kłopot z odpaleniem auta. Niebezpieczeństwo kryje się w dystrybutorach. Nie ryzykuj! Zanim zatankujesz do pełna sprawdź, które stacje paliw omijać z daleka.

wróć do artykułu
  • ~Użytkownik auta
    (2012-10-02 12:10)
    Dlaczego nie zabiera się koncesji stacjom handlującym lewym (fałszywym) paliwem, tak jak odbiera się koncesje za sprzedaż alkoholu nieletnim. Czy to osoby mające wpływ na Polskie prawo są właścicielami czy udziałowcami tych stacji?
  • ~piotrpawel
    (2012-10-02 12:22)
    Gdzie jest ta lista ?
  • ~Panstwo jest w rozsypce
    (2012-10-02 12:38)
    Te stacje handlujace niewlasciwym paliwem powinny juz byc dawno zamkniete i odpowiednio finansowo ukarane.
    Zaden turysta z zachodu, wiedzac o tym, nie przyjedzie do Polski.
  • ~Józef Bąk
    (2012-10-02 13:52)
    Mafia POliwowa działa w najlepsze! Może rżnąć kierowców jak Amber Gold swoich inwestorów!!!
  • ~Tom
    (2012-10-02 14:04)
    brakuje w warszawie np stacji lukoil na chomiczówce
  • ~Edward Gdansk
    (2012-10-02 14:11)
    No i gdzie ta lista
    Adresy i nazwy stacji ?
  • ~trew
    (2012-10-02 14:27)
    Niech zbadają lepiej pręty zbrojeniowe na budowach ...POlski w budowie. 90% z nich ma pęcherze i skończy się to tragicznie. Betony B-30 z betoniarni kruszą się w rękach, cementownie grają w gumy, sprzedają popiół z mielony piaskiem zamiast cementu. WSZYSTKO IDZIE NA DNO!
  • ~A
    (2012-10-02 14:33)
    Ktoś tu grozi mafii paluszkiem w bucie. Mafiozi bardzo się boją. Ale nie - nie ma strachu. Żadne medium nie poda listy złodziei. Władzy raz zdobytej mafia nie odda nikomu i nigdy. Prędzej kolejne dwa miliony Polaków - won - wygonią na emigrację, Prędzej reszta będzie harować do szybkiego zgonu przed przepisowym 67. Pobudka !
  • ~pol anka
    (2012-10-02 15:49)
    Polaku nędzna istoto na sprzedaży lewego paliwa zarabia, myślisz ten kasjer co pracuje na stacji paliw. Wiesz ilu ludzi trzeba zaangazować w produkcję, dystrybucję, sprzedaż tych rodzimych wynalazków, wiesz ilu rozgoryczonych bossów byłby gdyby coś się złego zdarzyło. Czy nie rozumiesz, że państwo polskie skończyło się w momencie obchodzenia przez elity urodzin L.W. JAKO ŚWIĘTO PAŃSTWOWE. Kup człecze zestaw młodego chemika i do roboty a nie Inspekcją się wyręczasz.
  • ~------no----------------tak------------------
    (2012-10-02 15:54)
    Gdzie ta lista w których to stacjach mamy nie tankować?!

    Wmanipulowano nas w czytanie artykułu, w którym nie wymieniono stacji kręconych lodów.



    W moim mieście tylko wymieniono stacje tych maluczkich,

    natomiast Shell już nie był kontrolowany.


    To tak ma wyglądać kontrola, wyciąga się działa

    armatnie do małych? Fe-ee!!!
  • ~A fuj!!!
    (2012-10-02 15:59)
    Artykuł taki sam oszust!
    **********************
    **********************
    Gdzie jest lista?!

    *********************

    Wy nygusy!!!
  • ~naiwny
    (2012-10-02 19:59)
    Czy artykuł ten pisał miełnota płemieł bo ciągnie wodolejstwem !?!?!?!.
  • ~Jerry
    (2012-10-03 07:59)
    Ale statoil i orlen fałszerze? tego się po tych stacjach nie spodziewałem?Już tam nie zatankuje
  • ~ardyn
    (2012-10-03 11:04)
    Nie tankujcie na LUKOIL,u nich jest chyba najbardziej chrzczone paliwo.
  • ~StJ
    (2012-10-03 11:40)
    Skmbrie w tomacie czegoście chcieli to właśnie macie!! Głosowaliście w 2007 roku na Pruszków i Wołomin??? Głosowaliście tak jak Monte Lupich i Wronki więc miejcie pretensje do samych siebie!!1
  • ~użytkownik stacji paliw
    (2013-04-05 15:08)
    My w Polsce mamy szczególny rodzaj prawa. Pod każdym względem. Objawia się to tym, że nasze prawo z reguły występuje w obronie złodziei, oszustów
    i wszelkiej maści przestępców, chroniąc bardzo skrzętnie ich dane osobowe.
    Dane osobowe poszkodowanych, lub świadków zajścia, bez zbędnych ceregieli podawane są do wiadomości przestępców i oszustów, lub ich adwokatów.
    Tak i tutaj. A jakże. Skontrolowano, wykryto, na terenach poszczególnych gmin,
    powiatów, województw, tyle to, a tyle procent ordynarnych oszustów, ale nie
    podamy ich adresów i nazw firmowych, bo to się nie godzi z NASZYM PRAWEM..Klienci mogliby omijać takie stacje i jaka to byłaby strata dla kontrolerów, gdyby przyjechali następnym rzem i wszystko byłoby zgodne z
    normami. Nie będą przecież podcinać gałęzi, na której siedzą. Od klientów mogli
    by otrzymać tylko dobre słowo , a oni to mają głęboko w dupie. Nie spodziewajmy się więc listy przestępców, bo to oni musieli by podać swoje
    nazwiska i adresy. Oj, jak bardzo bym chciał zostać kontrolerem. Natychmiast
    postawiłbym sobie willę. Jak ja im zazdroszczę !!!
  • ~Marek
    (2014-03-24 22:08)
    omijajcie stacje benzynową na Kablu w Krakowie. Odkąd przejezdne tam tankowałem to za każdym razem samochód mulił i nie miał tej mocy
  • ~gazik
    (2014-10-20 19:48)
    Omijac stacje paliwowa w Kraków, na ul.Blokowej 28 PANA Wlasciciela Zbigniew Doniec. W dystrybutorze gnojówa, a on sie potem smieje w twarz "Co mi pan zrobisz?" TAk zwany "Przedsiebiorca" łupi kase, bo buduje bunkier samochodowy w Nowej Hucie na ul. Lowinskiego. Polecam go bardzo - ale omijac z daleka, aby nie skusił cenami !
  • ~kierowca z Gdańska
    (2014-12-18 08:30)
    Omijajcie stację w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 330 prowadzoną przez Franciszka Stenka, dystrybutory są ustawione i wlewają znacznie więcej paliwa niż pojemność baku
  • ~Jurek z Kartuz