Słynna tania sieć stacji paliw pakuje się do ucieczki z Polski

To złe wieści dla kierowców w czasach kiedy liczy się każdy grosz wydany na benzynę lub olej napędowy. Wiele wskazuje na to, że barwy stacji paliw słynnych z niskich cen znikną z polskiego krajobrazu…

wróć do artykułu
  • ~pomidorek
    (2012-07-25 13:32)
    W polsce istnieje jakaś TANIA sieć stacji paliwowych ?. Chyba piszacemu ten artykuł coś się przywidziało albo napisał tekst bedąc pod wpływem...
  • ~STOP BANKSTEROM
    (2012-07-25 13:41)
    A co siędziwić, że mało osób korzysta z tych stacji. Sam raz skorzystałem i nigdy więcej. Karty płatniczej "bezczipowej" nie honorują (pieniądze na koncie były - info dla "filozofów). Zadeklarowałem tankowanie 10 l, dystrybutor pozwolił wlać 9,95 (było jeszcze miejsce w baku na więcej - info dla "filozofów). Następnego dnia z konta mBanku pobrano - ZAKSIĘGOWANO, kwotę za 9,95 litra ORAZ ZABLOKOWANO na tydzień kwotę za 10 litrów. Kompletny idiotyzm, a nawat złodziejstwo - obracanie przez bank, przez tydzień nienależną kwotą. Baksik i Gąsiorowski pewnie są konsultantami w tym przekręcie
  • ~was
    (2012-07-25 14:13)
    No to monopol Orlenu wzrosnie co na to urzedy?
  • ~Redaktorzyno nie pij benzyny...
    (2012-07-25 14:26)
    a zacznij pić wódkę bo ci oktany szkodzą i piszesz brednie !
  • ~Komu benzyna za 3,70?
    (2012-07-25 14:27)
    Plujcie dalej na Kaczora, lemingi i POdziękujcie Tuskowi!
  • ~Bolek
    (2012-07-25 14:30)
    Tfusek i zielona wyspa po co benzyna na wodzie mozna jeździć nie. Długo lemingi paniaja.Tofik idź się skasztanic
  • ~rachownik
    (2012-07-25 14:35)
    To dobrze, bo to bedzie dowod na to, ze w cudzie gospodarczym Donalda Tuska (PO) ceny w Polsce wyprzedzaja ceny na swiecie.
  • ~Kon Donek
    (2012-07-25 15:07)
    Z Neste Oil mam same pozytywne doświadczenia i mam nadzieję, że te stacje będą nadal funkcjonowały.
  • ~donek
    (2012-07-25 15:37)
    ..a PO ile sa jabłka :-))) ???i cybula...
  • ~paweł
    (2012-07-25 15:51)
    no cóż. sam tam nie jeździłem po paliwo. nie lubię płacić automatom, wolę zapłacić te 5 groszy drożej za litr i widzieć pracownika stacji. gdzieś musi być granica pogoni za zyskiem. jak tak dalej będzie to wszystkich nas zastąpią automaty i panienki w call-center z zarobkami 1100zł.
  • ~tanie to są, ale nie u nas
    (2012-07-25 16:14)
    W POlsce wszystko jest drogie. Ta sieć nie jest tania , jeśli już to jest troszeczkę tańsza .
  • ~0000005
    (2012-07-25 16:16)
    Jasne , strasznie tam jest tanio.
  • ~ff
    (2012-07-25 16:53)
    to przez Badynskiego :/
  • ~Zdrowie
    (2012-07-25 17:16)
    W Polsce nie ma taniego paliwa. Gdzie jest problem ?
  • ~Badzyński bydlaku
    (2012-07-25 17:16)
    Ten tekst zawsze kojarzył mi się z tą pseudo tanią stacją.Nigdy tam nie tankowałem i jakoś nie widzę w tym nic strasznego że odpływają z naszej małej wesołej wysepki.
  • ~małgoś
    (2012-07-25 18:20)
    W większości frajerzy ! - cena benzyny w Polsce należy do najniższych w Europie.
    Jak nie macie o tym pojęcia, to nie piszcie politycznych głupstw. Wystarczy pojechać, gdzie indziej i się przekonać, gdzie taniej - oczywiście po uczciwym przeliczeniu kursu walut. Ciągłym malkontenckim narzekaniem, nic nie zwojujecie! Do roboty LENIE!
  • ~@ małgoś
    (2012-07-25 21:29)
    małgoś --- rusz się trochę po świecie ,to nie będziesz pisać bzdur. Ceny paliwa w Polsce w stosunku do zarobków są bardzo wysokie.O tym już wszystkie gazety pisały.
  • ~Tonino
    (2012-07-26 06:40)
    Wszystko to zmierza do monopolizacji rynku paliw.Po co nasi władcy kasą z tak dochodowego interesu mają się dzielić z jakimiś finami , czy innymi obcymi.Pazerność tych naszych elit sięga szczytów Himalajów.
  • ~Margerita
    (2012-07-26 22:29)
    Małgoś do roboty na zmywaku , tepy czerepie.
    Gnojuwo problem polega frajerko na tym że Polacy zarabiają najmniej w Unii Europejskiej.
    Ciemna Baba.
  • ~małgoś
    (2012-07-26 22:32)
    ja jestem pewna dlaczego się wijają
    Prze J.Kaczyńskiego.