Lepiej zatankuj dziś. W poniedziałek paliwo zdrożeje

| Aktualizacja:

Kierowco! Masz zamiar w poniedziałek zatankować paliwo? Lepiej zrób to wcześniej. Wygląda na to, że początek tygodnia powita nas na stacjach niemiłymi podwyżkami.

wróć do artykułu
  • ~pisowski pisowiec
    (2012-03-24 16:54)
    "Serpico"2012-03-24 16:42 rozpaczliwie broni Parady Oszustów, ale niecelnie:
    "~Wilku, No za Jarka benzyna była by za darmo, oczywiście !"
    Cieszysz się frajerze wyborczy, że nie rządzi straszliwy Kaczor, ale leniu, jeśli nie pamiętasz, poczytaj i porównaj ceny ropy w tamtych czasach, weź pod uwagę wysokość akcyzy i siłę nabywczą złotówki, porównaj z dniem dzisiejszym, a potem siedź i wstydź się matołku.
  • ~zalamany
    (2012-03-24 17:51)
    Ciekawe ile teraz panienka za dojazd sobie policzy
  • ~Zbigniew
    (2012-03-24 19:17)
    COS SIE TUTAJ NIEZGADZA!!! CHYBA 3,5 ROKU TEMU BARYLKA KOSZTOWALA OK 150 DOLAROW, A JAKA BYLA CENA PALIWA U NAS? JEST TO TYLKO SPEKULACJA.
  • ~Tofik
    (2012-03-24 20:04)
    re Serpico. Należysz do tych, którym Ryży może nas rać na głowę, a oni i tak POwiedzą, że kupił im kapelusz.
  • ~jeremi
    (2012-03-24 20:45)
    To u złodziejskiej PeO normalne że ściągają haracz z biedaków na swoich złodzieji
  • ~Dyzma
    (2012-03-24 21:01)
    To, że nam się nie udało z Zieloną Wyspą jest wyłącznie winą partii Jarosława Kaczyńskiego!

    Udowodnili to już wielokrotnie nasi dzielni dziennikarze z Polsatu, TVP oraz TVN, nie mówiąc już o naszych dziennikarzach z TOK fm oraz Polskiego Radia.

    To samo dotyczy afery hazardowej, stoczniowej, smoleńskiej, szpitalnej, autostradowej, stadionowej, receptowej, szkolnej, emeryturowej, TV cyfrowej oraz afery inwigilacji internetowej (ACTA).

    Zawsze nasi dziennikarze dzielnie stoją na straży prawdy oraz na straży ustroju.

    Winę za całe zło w naszej ukochanej ojczyźnie ponosi PiS, który -- chcąc założyć IV Rzeczpospolitą -- dąży do zburzenia dotychczasowego porządku ustanowionego przez gen. Kiszczaka oraz innych ludzi honoru.

    PS To nieprawda, że w Polsce są loże masońskie, mafie lub inne tajne stowarzyszenia!

    Udowodnili to już wielokrotnie nasi dzielni dziennikarze z Polsatu, TVP oraz TVN, nie mówiąc już o naszych dziennikarzach z TOK fm oraz Polskiego Radia.
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2012-03-24 21:55)
    co to dla mnie przy zarobku netto 9.200 Złotych drobnostka taka podwyżka.
    żadnego podatku nie płacę. widzicie Pisiory
  • ~goral..
    (2012-03-24 22:35)
    Dlaczego wielu wyborców PO nie przyznaja sie do odpowiedzialności za skutki POmatolskich , szkodliwych działań wybranej przez siebie partii??? Także do ogromnego bezrobocia, wzrostu cen rwniez benzyny , emigracji młodych oszustwa wyborczego z ukryciem zamiaru podwyzki wieku emerytalnego przed wyborami w 2011 r. by ich nie przegrać???/!!! A twierdzenie , że dla państwa najtańsze sa rodziny bez dzieci to hańba, skandal!!! Taki człowiek który tak uważa nie POwinien być premierem - to go dyskredytuje!!!
  • ~PW
    (2012-03-24 23:05)
    ~Wiesio13 bicz na PISiory
    Tylko tyle ci płacą w PO za durne wpisy? To ty tania dziwa jesteś.
  • ~PW
    (2012-03-24 23:10)
    ~Serpico
    Za to za Donka debila będzie po 10 zł za litr. Pasuje ci to baranie ? Twój idol Donek jest idiotą, no ale idiota idiotę zrozumie.
  • ~Marek
    (2012-03-25 03:13)
    nielubicie Kaczynskiego to polubcie Tuska !!
  • ~Radek
    (2012-03-25 03:21)
    Glosowaliscie na Tuska to co teraz narzekacje Polacy ? ?
  • ~precz z rzadami PO i kliki
    (2012-03-25 07:18)
    Dla mnie paliwo moze być po 10 zł. oby nie rzadził Kaczor Wyznanie POwskiego przygłupa.
  • ~tito
    (2012-03-25 07:24)
    Ten zasrany expert niech zobaczy ze na gieldzie ropa jest po 106,23$ to banda expertow roznej masci oraz koncerny okradaja nas i nikt qw,,,a temu nie moze zaradzic.
  • ~gosc
    (2012-03-25 08:00)
    zatankuj gaz !, poco tyle wydawać na paliwo, ? szkoda kasy !
  • ~książe
    (2012-03-25 09:13)
    od jutra wszystko po 6 zł. benzyna, cukier, chleb, masło ziemniaki, mąka itd a wy kuźwa tylko mi podatki płaćcie żeby było co kraść.

    słońce peru
  • ~Moher
    (2012-03-25 09:51)
    Do wyborców PO! A może założycie jakiś nowy ruch społeczny? Np. Wydymani 2012?
  • ~płać na rudego
    (2012-03-25 22:49)
    jak obstawiacie cenę E98 na koniec roku? 7,20 zł ?
  • ~szejk
    (2012-05-15 10:43)
    ********** a *** mnie to obchodzi ile paliwo bedzie mam dosyc problemow!!!