Padł paliwowy rekord Polski! Będzie jeszcze drożej...

| Aktualizacja:

Jeszcze nigdy na polskich stacjach paliw nie było tak drogo. Padł rekord! Niestety, ten szczyt cenowy będzie obowiązywał tylko przez chwilę, bo benzyna i olej jeszcze bardziej podrożeją.

wróć do artykułu
  • ~moim zdaniem
    (2012-03-13 06:43)
    Ściepa Tuska na banki niemieckie w pełnym toku... Naturalnie będzie wspaniały wynik w marcu, czym zaraz pochwali Tusk i jego rząd... Co na to panowie dziennikarze? nadal będą chronić Tuska, a lidera opozycji wsadzać do więzienia?
  • ~TW "Bolek" Air Port.
    (2012-03-13 06:54)
    Bandyci z PO zarzynają naród drożyzną. Sondaże leca na łeb na szyje. Szykują się potężne demonstracje Polaków przeciw rządów bandytów i łapówkarzy.
    Dlatego pora rozpocząć igrzyska z Kaczyńskim przed Trybunałem Stanu.
    To nic ,że wymiar sprawiedliwości umorzył śledztwa w sprawie wyimaginowanych zbrodni PiS .To nic !!!
    Trzeba ludziom znów podsunąć "złego Kaczora".
    Ale tym razem się chyba już nie uda ogłupić Polaków.
    Szykujcie sobie miejsce na emigrację PO owscy złodzieje i łapówkarze.
    Dzień sprawiedliwości nadchodzi nieuchronnie.
  • ~aton
    (2012-03-13 07:14)
    Wczoraj na BP widzialem cena 6,06 zl, wiec ceny 5 zl cos tam to nie najwyzsze ceny. Paradoksalnie demagogia, ze "glosuj na PiS a benzyna bedzie po 5 zl" moze sluzyc PiSowi a nie PO
  • ~Pinkie
    (2012-03-13 07:14)
    Podziękujemy ci Tusku... już niedługo ci podziękujemy ty poniemiecki ryży ryju!
  • ~reanimator
    (2012-03-13 07:46)
    Hola Hola cena ropy nie jest związana z rządami Tuska, ale mimo wszystko akcyzę i podatek w paliwach mogli by obniżyć, a nie jeszcze bardziej zacierają ręce! W końcu paliwo droższe - to więcej kasy, ale niestety nie na drogi...
  • ~Wierzacy w Boga i siebie
    (2012-03-13 07:47)
    O Polski Narodzie gdzie twoja walecznosc,serce do walki.Niemcy juz kilka tygodni temu w masowych protestach domagali sie urealnienia plac w stosunku do galopujacych cen.Celowo rozbito wielkie firmy by zatracic jednosc w narodzie,zwiazki to pierdzistolki patrzcie na zwiazki niemieckie ktore nie zostawiaja ich skladkodawcow w potrzebie.Obudz sie polski narodzie i walcz o godziwa egzystencje bo inaczej zginiesz marnie!
  • ~reanimator
    (2012-03-13 07:55)
    Najgorsze jest to, że jesteśmy uzależnieni od ceny ropy i energii. A na to popyt zawsze będzie i cenę będą nam windować do góry...
  • ~jasio46
    (2012-03-13 07:55)
    TRYBUNAŁ STANU DLA TUSKA!
  • ~gosc
    (2012-03-13 08:03)
    szlag by trafil ten rzad
  • ~Jan Stańczyk
    (2012-03-13 08:11)
    Tusk i jego ekipa jest winna wciąż drożejącej cenie paliw. Drużyna nieudaczników rządzi Polską , będzie już tylko gorzej jak utrzymają się przy władzy !!! Ludzie ich nie obchodzą , zaspokajają tylko swoje wybujałe ambicje a i kasę kolesie Tuska zgarniają niezłą .
  • ~pisowski pisowiec
    (2012-03-13 08:28)
    Zapewne wyborcy POrtyji przy każdym tankowaniu kwiczą z radości, że nie rządzi PIS. Upośledzone matołki.
  • ~xyz
    (2012-03-13 08:35)
    A ten tusomatoł przekonywał ,że jak będzie rządził Kaczyński , benzyna może kosztować 5 złotych, a teraz co?. Dziękujemy ci,że o nas ,,zadbałeś" i nie dopuściłeś Kaczyńskiego do rządzenia, więc sam ,,rządzisz" jak ta la la.
  • ~Wierzacy w Boga i siebie
    (2012-03-13 08:40)
    Juz teraz rzadzacy czym predzej powinni forsowac podwyzki dla Policji bo za te marne grosze nie stanie przeciwko Narodowi
  • ~Alek
    (2012-03-13 08:53)
    Głupi naród inaczej nie zrozumie jeżeli nie dostanie porządnie po głowie albo po kieszeni
  • ~kontakton
    (2012-03-13 09:15)
    Niestety samochody do garażu będzie trzeba schować nie długo ...albo sprzedać...
  • ~Oszukany 9.X.2011r.
    (2012-03-13 09:55)
    Oszukali wyborców przed wyborami 9.X 2011 r. zatajali zamiar POdwyższenia wieku emerytalnego do 67 r. by nie przegrać wyborów!!! Straszyli PISem cenami benzyny do 5 zł za litr, osmieszali wszystko co sie dało i wine przerzucali na opozycje a sami umywali rece!!! Teraz wychodzi szydło z worka kłamstw!!! POd trybunał ich tych tych POmatołów!!!
  • ~kontakton
    (2012-03-13 10:08)
    Samochodami będą jeździć tylko najbogatsi ...reszta autobusami...ha.ha
  • ~ludwik
    (2012-03-13 10:24)
    "jasio46" - to za mało, pluton egzekucyjny to jest to.
  • ~gawel
    (2012-03-13 10:55)
    Nigdy wiecej PIS - benzyna kosztowala 3.60 ,a teraz nas stac placic 6zl.
  • ~Marek
    (2012-03-13 11:35)
    W Polsce działa 300 agentów rosyjskich dane oficjalne sprawa Orlenu